| anonim_4396 a întrebat:

Ce insemna cand de exemplu la finalul unei intalniri baiatul conduce fata acasa, iar la despartire el vrea sa o pupe pe obraz, iar ea il saruta pe buze, chiar daca ei s-au mai sarutat in aceeasi seara? credeti ca fata a garbit putin lucrurile, sa fie un lucru rau sau bun? astept pareri

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Inseamna ca el e un timid, ca sa nu zic bleg si ea a preluat conducerea!
Ma dau in vant dupa fetele cu initiativa, care nu asteapta la nesfarsit sa obtina ceva ce-si doresc si preiau initiativa.

| Loreley07 a răspuns (pentru Elianna):

Imi place raspunsul tau happy Sunt total de acord ca fetele nu ar trebui sa astepte mereu de la baieti, poate s-au saturat di ei laughing

| mona a răspuns:

E un fel de a spune ca fata a grabit lucrurile, e ok

| VadTot a răspuns:

Inseamna ca ea ..adica el este cam al cincilea saselea in bratele ei! Iar el probabil inca virgin ori fara experienta!

| LanaDelRayFan a răspuns:

Este un lucru bun, doar ca baiatul trebuia sa faca primii pasi, dar e ok daca a inceput fata. Poate baiatul e mai timid, tacut.

| Ana_4223 a răspuns:

E de bine, inseamna ca fata este foarte interesata sa aiba o relatie cu acel baiat.

| deadwillow a răspuns:

Uuuuuuite pe cineva care procedeaza ca mineeee!
Mbon.Este o chestie mica, pufoasa si foarte draguta care cica se numeste dragoste.
Daca l-a sarutat ea asta nu inseamna ca grabeste lucrurile, ci pur si simplu asa a simtit. Iar daca e sa ne luam dupa intentiile baiatului, sara primea un sarut dupa venerabila varsta de 80 de ani.

| Inkubus a răspuns:

Nu e ceva rau oricum. Insa ar trebui ca fata sa astepte de la baiat primii pasi. Nu e rau deloc nici gestul fetei.

| Gahbryella a răspuns:

Nu mi se pare nimic rau ba din contra cred ca baiatului chiar i.a placut. daca mi.ar fi placut si mie foarte mult baiatul cu care as fi iesit si eram in aceeasi situatie faceam la fel.

| Ingerasulinocent a răspuns:

Nu cred ca e vreo problema, mai ales ca v-ati sarutat la intalnire.

| Prose15 a răspuns:

Se intampla ceva e de bine

| ceadragutza a răspuns:

Inseamna ca baiatul o place si se comporta frumos cu ea. eu cred ca fata nu s-a grabit pentru ca daca ai zis ca s-au mai sarutat nu inteleg de ce ar grabii lucrurile!