| anonim_4396 a întrebat:

Funda va asteapta! Am 20 de ani. Va rog dati-mi o idee... Ce cadou sa ii cumpar mamei mele de ziua ei! De obicei sunt creativ dar acum nu am nicio idee sad
Va multumesc!

Crin,

Răspuns Câştigător
| Deliadelias a răspuns:

Buna.
Un cadou frumos ar fi ceva personalizat (de ex. Un album foto in care la fiecare fotografie cu tine, ea voi sa-i scrii ceva frumos o amintire, un citat ceva, un tricou cu o fotografie cu voi 2) si un buchet mare de flori, de obicei mamele ador, iubesc floriilehee hee. Poti sa-i cumperi si un parfum, esarfa, accesori (lant, cercei, bratari etc), ce mai vezi si tu ca poarta si ii place thinkinghee hee

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Cred ca cel mai indicat ar fi sa o scoti in oras.
Sa mai uite de problemele zilnice.
Cu florile nu gresesti niciodata!

| anonimg a răspuns:

Cumpara-i cartea "Tragedia veacurilor" (ediţie de lux). O gasesti aici: http://www.viatasisanatate.ro/tragedia-veacurilor-editie-de-lux

| AliGab a răspuns:

Eu zic ca un cadou practic va fi cel mai frumos si cel mai de folos. Nu zic sa nu-i cumperi si o floare pe langa acel cadou (daca iti permiti) dar incearca sa vezi ce s-ar putea incadra in bugetul tau si i-ar fi util in activitatea ei de zi cu zi pe la bucatarie, sau poate are un hobby sau la servici etc. (de exemplu mamei mele ii place tricotajul si florile ornamentale, iar o floare de ghiveci sau o pereche de andrele sau o carte de modele de tricotaj ar bucura-o foarte mult)
Un cadou practic ar avea mai multe avantaje: 1. s-ar putea folosi de el cand are nevoie, 2. de cate ori il va folosi isi va aduce aminte ca este primit de la fiul ei. Succes!

| ChicaIdiota a răspuns:

Stii sa gatesti? poti sa ii faci un tort.i-ai un blat din ala si fa crema de ciocolata sau de care vrei. pune-i deasupra capsuni, cirese ce vrei tu.o sa fie incantata.sau...fai o programare la salon, spa ceva de genul, daca ai bani.O felicitare cu o poezie scrisa de tine.

| Stamate_Alex_1982 a răspuns:

Ia-i un cadou gen:iepuras, papagal; ..Iepurele e dragut si pufos ..Si ii tine companie iepurele

| Gabitsa_7760 a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi un buchet de trandafiri rosi, daca ii place sa gateasca poti sa ii iei ceva de bucatarie...