| alinutateiubesc a întrebat:

Marti este ziua mamei mele si nu am nicio idee ce cadou sau ce surpriza sa ii fac.In fiecare an i-am cumparat cate ceva.dar anul acesta nu as vrea sa ii cumpar ..as vrea sa o surpind in alt mod. Ati putea sa ma ajutati cu cateva idei?
Multumesc frumos!
P.S: Dau funda!

Răspuns Câştigător
| BlackSulphur a răspuns:

Ma', ce sa-ti zic... Sigur mamei tale i-ar placea orice. Gestul, si mai ales, faptul ca tu ii daruiesti cadoul conteaza...

3 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Am o idee! Poti cumpara o rama foto in care sa pui o poza cu tine si mama ta.Pe langa acea rama foto ii poti cumpara un buchet de flori si o felicitare. Sper ca te-am ajutat.

| Roxana121 a răspuns:

Buna! ai dori sa-i oferi ceva special facut de tine sau cum?

| ade291 a răspuns:

Daca vrei sa ii faci o surpriza, tu si restul familiei puteti face rezervare la un restaurant mai elegant si o scoateti la cina, sigur ii va placea.