| Atzecas a întrebat:

Ce sa fac daca fata pe care o iubesc nu vrea sa fim un cuplu? Ne-am sarutat cateva nopti la rand (cam o saptamana) si pentru ea noi nu formam un cuplu. Imi spune ca vrea sa fie singura, dar in acelasi timp imi spune ca are nevoie de mine. Eu sunt rac si ea balanta. Ceva idei?

6 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Horoscopul n-are legatura. Asa sunt fetele-nehotarate, continua in ritmul asta momentan daca nu formati un cuplu macar sa va sarutati si dupa mai vezi si tu

| StalkerSoul a răspuns:

Numai te lua dupa zodii, vise si alte tampenii. Daca v-ati sarutat nu inseamna ca sunteti un cuplu. sau ca ve-ti fi, cine stie fata poate are ceva pe suflet acum si vrea sa fie singura, totusi vrea sa ii fi alaturi acum in perioada asta grea eu cred ca te testeaza sa vada ce fel de baiat esti. tongue

| bbu2eugen a răspuns:

Nu stie ce vrea dar mai tarziu o sa regrete ca nu a fost cu tine...mai sunt aceste fete care fac asa

| FoundYouLover a răspuns:

Poate vrea sa se lase greu ca stie ca baietilor le plac fetele fitoase sau poate te place dar nu poate fi cu tine din alt motiv, poate nu o lasa parintii sa aiba prieten acum sau altceva de genul asta. Incearca sa vorbesti cu ea prieteneste si sa faci aluzii pana ajungi la subiect si vezi despre ce e vorba.

| drd03 a răspuns:

Fii langa ea, dar nu te comporta ca un catelus. Asteapt-o putin, ea nu stie ce vrea. Las-o sa vina ea la tine.

| elyfel a răspuns:

Daca nu vrea sa fi-ti un cuplu o lasi si ti cauti alta.Nu merge asta e.Nu se sfarseste lumea aici, o sa suferi putin o sa-ti treaca si gata. Daca zice ca are nevoie de tine mi dau seama ca doar vrea sa profite de pe urma acestei relatii nu stiu daca financiar sau din altc punct de vedere.Asta nu se cheama iubire.
Cat despre horoscop nu stiu ce sa zic.Depinde tu alegi daca are rost sa mai continui asa adica tu sa ai sentimente si ea sa te respinga
Alegerea e a ta bafta happy