| PowerToYou a întrebat:

Ce cadou ati da unei fete de 12 ani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum
un rimel
o bluza
un tricou
o bratara
un animalut de casa
o cutie de bomboane si inca ceva...
o noua fata pentru telefon
o husa pentru telefon, si altceva...
depinde de ce hobby`uri are.

13 răspunsuri:
| cat a răspuns:

În funcţie de buget un tricou haios, o eşarfă sau ceva fantezist de tipul http://www.crownfashion.ro/......%83-808468 sau http://www.crownfashion.ro/......nte-638896

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un joc de gândire!
Pa, pa.

| Oxanna a răspuns:

Un hanorac cu ceva persoanj din dese animate + ciocolata
accesorii de par, lantisor, cercelusi, un inelas dragutlove struck
o rochita sau un sarafan colorat, o esarfa asortata si niste cercei
accesorii scoalre: penar, caiete, stilu/pixuri, creioane, eventual rucsac dar cu un simbol anume: pisicute, floricele, de la o anume firma, barbie, hannah montanna etc...
un ursulet de plus asa ca sa aiba si ea amintire ceva de la tine
un parfumel nu tare scump

sper sa-ti placabig grin

| glamvintage a răspuns:

Articole Hannah Montana, Hello Kitty

| BeBebuu a răspuns:

Pei. o cand avem 12 any imi placea sa primesc pluşurilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Machiaje, haine, niste plusuri, parfumuri si obiecte de artizanat

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Poate ca raspund cam tarziu dar cred ca nu strica daca te ajut.
Depinde de personalitate oricum.
Uite cateva idei generale:
• Un lip-gloss
• Un rimel
• Un jurnal cu lacatel
•Un pix smecher
•O husa de mobil (daca are)
• Un album foto in care sa asezati fotografiile cu amintirile voastre
•Un oracol al prieteniei
Sper ca te-am ajutat!
Pa!

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Cred ca ti-am raspuns cam tarziu dar asta e.
Depinde de caracter oricum.
Uite cateva idei generale:
•Un lip-gloss
•Un rimel
•Un jurnal cu lacatel
•Un pix smecher
•O husa de mobil (daca are)
•Un oracol al prieteniei voastre sau album foto
Sper ca te-am ajutat.

| AdiMrr a răspuns:

Depinde de caracter. De egzemplu eu fac pictura si de ziua mea am primit tot felul de truse cu acuarele de calitate.
Poti sa ii iei niste haine (tricou, pantaloni...)
Un parfum dar nu prea strident si nu prea scump.
Tot felul de accesorii: o bratara, un lantic, cercei...
Daca are telefon poti sa ii iei o husa de telefon...
Niste bomboane de calitate si inca ceva
Niste flori si inca ceva...
Un rimel de calitate
O esarfa si daca gasesti a care sa se asorteze cum ar fi un tricou.
Un hanorac sau o rochita.
Un stilou, un penar, un ghiozdan...
O trusa de facut margele.
O jucarie de plus mai importanta, daca este mai copilaroasa.
Articole cu o anumita vedeta preferata,
O trusa de machiaj dar nu prea strident...
Tot felul de jocuri de inteligenta...
O bentita niste moturi, clama si inca ceva.
O ciocolata si inca ceva.
Sfatul meu ar fi sa nu ii cumperi pantofi de eg. E posibil sa nu ii placa, sa fie prea mari sau prea mici.
Sper ca te-am ajutat.

| Ralluka310 a răspuns:

Niste hainutze (in general),pantofi(noi),un parfum decent(adica nici prea dulce nici prea amar),niste cercei, bratari(accesorii)sau poate chiar niste flori happy.Ok, gata raspunsulhappy

| Evaflory a răspuns:

Hey! Sunt Eva! Daca fata este baietoasa ( ca mine! ), ia-s da un tricou negru, rosu sau cu patratele care sa combine aceste culori. Si niste bratari de acelea groase, si desigur, baietesti. Daca fata este o romantica incurabila foarte feminina, ia-s da o rochie in culori pastelate, mai lunga in spate si mai scurta in fata, un pandantiv in forma de inimioara foarte fin. Bye!

| Anaxjokker a răspuns:

Pai, daca-i place moda, cumparai o vesta pentru fete, sigur ar asortao la ceva!winking sau o esarfa, o palarie!