| nao09 a întrebat:

Ce surpriza i-am putea face eu si verisoara mea, mamei mele?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spalati vasele, faceti curat prin casa.

| neutrino a răspuns:

Un buchet mare de flori si carnetul cu toate notele tale. In acest fel ii arati cat de mult o iubesti.

| BadAngel3 a răspuns:

O cutie milka cu un trandafir alb si un colier.

| AnaRadu a răspuns:

Hei. Sa ii faceti prajitura preferata voi doua. :3 Sau orice prajitura la care sa munciti voi.

| printesa00 a răspuns:

Daca este ziua ei, pune.tii pe youtube melodia:Elena Gheorghe si F.Charm-Mama.

| Felinaababyy a răspuns:

Mic dejun la pat, flori, nu o lasati sa faca treaba, o faceti voi, cumparati o ciocolata sau, mai original, ceva facut de voi, gasiti pe internet tot felul de diy (do it yourself)

| Ramona_Salajan_1993 a răspuns:

Daca este ziua ei, faceti-i micul dejun, cumparati un buchet de flori...