Întrebare recomandată | TheVampireDiari3s a întrebat:

Ce as putea sa ii pregatesc de mancare mamei mele ca sa ii fac o surpriza? >:

16 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Crema de zahar ars.Super simplu si gustos!

| anonimg a răspuns:

Gasesti aici retete sanatoase: http://herghelia.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, interesanta intrebare. Pei incearca sa ii faci niste spaghete cu sos de rosii. Adica ce ii place ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poţi căuta pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau macaroane cu brănză la cuptor. Sunt foarte bunehappy

| anonima0101 a răspuns:

Eu cred ca poti sa ii pregatesti orice atata timp cat tu pregatesti acel ceva ea va fi surprinsa.

| Danişor a răspuns:

Salut! ai putea sa-i pregatesti ardeii umpluti cu branza, spaghete cu branza si cu ou (pus la cuptor), ciftelute din cartofi, crema de zahar ars, pizza, spaghete.Toate cele bune!

| ShadoWCrist a răspuns:

Un tort de ciocolata.

| Silent3025 a răspuns:

Daca vrei sa faci surpiza pregateste o macare ca-i place, nu te apuca sa-i pregatesti o reteta aiurea de pe net fiindca e posibil sa nu-i placa si o sa-i faci o surpriza neplacuta.

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Ai putea sa ii prepari mancarea ei preferata sau desertul ei preferat happy
Ca desert eu as opta pentru mama mea sa ii fac ori o salata de fructe ori o prajitura cu ciocolata si fructe (kiwi in general) love struck
Iar ca fel principal, ceva ce ii ploace mult, dar face rar pentru ca dureaza mult sau se mananca repede happy

Bafta kiss

| oița112 a răspuns:

Ardeii umpluti cu branza, spaghete cu branza si cu ou (pus la cuptor), ciftelute din cartofi, salata cu rosii, branza si busuioc, piure din cartofi dulci, oua umplute, salata de vinete, pizza

| Lara112 a răspuns:

Un desert este mereu o idee foarte buna!

| Mihriban a răspuns:

Buna.Poti intra pe canalul Jamilei [Jamila Cuisine] de pe youtube. Are acolo o gramada de retete simple si te invata pas cu pas sa le faci. Bafta!

| Mihai442000 a răspuns:

Clatite cu dulceata de capsuni.

| AndrewRO1234 a răspuns:

O salată frumoasă, cu un trandafir lângă și ceva după în plus! Aia îțî dai tu seama singur adică : " Hm, ce să i pregătesc mamei pentru al 2 -lea fel? E da! Ce-i place ei!„ Priceput?