| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa dispara monotonia dintr-o relatie?crying

4 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Sa faceti lucruri noi care va plac amandurora, incercati sa aduceti ceva nou in relatie, sa nu aveti aceeasi rutina

| Mayar a răspuns:

Depinde ce fel de om e. Dar, de regula, functioneaza daca esti mai luda/tacanita big grin - adica nebuna/nebunatica. Faci prostii sau nu prostii, dar lucruri imprevizibile. Asa nu o sa se plictiseasca, va sta gandindu-se :"oare ce mai face de data asta?"
Acum, ce lucruri imprevizibile sa faci, sunt o sumedenie, nu stiu sa iti spun asta la fix pentru ca nu va cunosc pe voi, ca si caractere si nici ce fel de relatie aveti.
Dar sigur iti vor veni idei. Doar lasa-te purtata de val!

| AnonimulCurios a răspuns:

Incercati chestii noi.

| Andra8907654 a răspuns:

Ce chestii noi?tongue