| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa dispara monotonia dintr-o relatie?sad

4 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Incercati sa faceti lucruri fara sa ganditi prea mult, spontaneitate. faceti ceva ce va place aman2durora,plimbati va.comunicati cat mai mult, jucati va.radeti,glumiti.

| oprescudorin11 a răspuns:

Provocati mici dispute, nu grave :genul ca daca nu-mi cumperi alicopter nu mai vorbesc cu tine! ca ponta sau alti handicapati.

| Pinocchio a răspuns:

Atat tu cat si partenerul/partenera trebuie sa inventati mereu cate ceva nou in relatia voastra. De exemplu sa faceti ceva impreuna ce nu ati facut inca.

| Fundapls a răspuns:

Sex,sex,cat mai mult sex