| Amelia87 a întrebat:

Cind impodobim bradul? happy

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În ajunul Crăciunului.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Cand vrei tu

| Nicoleta a răspuns:

Pe 24 decembrie

| AvalohAlyn a răspuns:

Normal, traditia spune sa impodobim bradul in noaptea de de ajun, in Ajunul Craciunului dar multi impodobesc bradul cu o saptamana inainte, 1 saptamna jumate etc. A devenit o moda sa impodobesti bradul mai devreme dar traditia e traditie.

| ahlrh a răspuns:

(Când îmi aduce tata bradul)

Răspuns: Alţii o fac în seara de ajun, în dimineaţa de ajun, iar eu uneori îl fac chiar şi cu 2 zile înainte de ajun pentru a avea destul timp şi pentru celelalte treburii.

| amanda33 a răspuns:

Pe 24 seara de ajun

| DenisaMetal a răspuns:

In seara de Mos Ajun :X

| DiannaDi a răspuns:

Cand vrem big grin

| xlmpq a răspuns:

Eu il fac cu cateva zile inainte prin 19 20 chiar daca multi zic ca pe 24 se face, e mai frumos inainte de sarbatori cu 2, 3 zile sa ai bradu happy

| Deddu a răspuns:

In Seara De Ajunlove struck

| Mo a răspuns:

Eu il fac pe 22-23:p

| simonna a răspuns:

In seara de ajun sau cam asa ceva

| Kiyy a răspuns:

Cu o zi inainte de seara de ajun, dar daca ai mult timp liber il poti face chiar dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In seara de Ajun.