| anonim_4396 a întrebat:

Cine este iubitul lui demi lovato?

Răspuns Câştigător
| Teardrop:] a răspuns:

Am citit intr-o revista ca nu are nici un iubit deoarece este prea ocupata petru a avea unul.

231 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demi inca nu are iubit, fiindca nu are timp dar este in cautare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha! probabil ca joe jonas!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai are

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe Jeonas?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu poate e joe jonas sau poate nu... as vrea un raspuns conctret

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este cu Joe Jonas :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demi lovto:indragostita de trace cyrus
el e in turneu mondial cu trupa sa metro station ea la premiere concerte concerte locale sau mici escape. si le e dor de unu altuia asfel isi lasa mesaje pe twitter in vazul tuturor
el:vino in irlanada si surprinde-ma! stiu ca ti se va duce dorul in sua dar nimeni nu iti duce dorul ma mult decat mine
ea te rog vino acasa si multe alte mesaje
! DACA NU MA CREDETI LLUAT BRAVO SI CITITI SPUN ADEVARUL(PAG 4 DREPTA SUS) IMESIAT DUPA POZA CU MICHEL JACKSON

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sper sa fie cu Joe Jonas pentru ca se potrivesc!:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost la concertul celor de la jonas brothers(la paris) si inaintea lor a cantat demi lovato ...si ea si cu joe au un temperament total diferit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine este iubiul lui demi lovato?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este joe jonas ca se potrivesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca iubitul lui Demi Lovato este Joe Jonas, deoarece pe google ei doi se saruta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe Jonans

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu probabil k cu joe jonas happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe Jonas nu este iubitul ei, acestia sunt doar buni prieteni, iar acum nu s-a auzit nimic cum ar fi ca Demi Lovato are un iubit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am auzit ca joe jonas ar fi iubitul lui demi dar n-am de unde sa stiu dar ma rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca iubitul ei este joe jonas.ptr ca se potrivesc de minune.chiar si in camp rock.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul ei este Joe Jonas, asa se scrie prin presa... dar nu au facut relatia oficiala.
Lumea spoone ca e cuplata cu joe datorita filmului camp rock!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e cu JOE JONAS ( )... a fost o perioada cu Cody Linley... dar acum este singura ...cu Joe Jonas. a fost intr-adevar impreuna dar in 2007

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit intr-o revista ca :
Nu e cu JOE JONAS ( )... a fost o perioada cu Cody Linley... dar acum este singura ...cu Joe Jonas. a fost intr-adevar impreuna dar in 2007

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai...toata lumea zice ca iubitul lui demi lovato e joe jonas poate c asa este...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demi Lovato nu mi se pare frumusica si ar fi o norocoasa daca l-ar avea iubit pe Joe:X:X:X.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi misto daca Demi l-ar accepta pe Joe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonhash

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lui demi este clar joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa faci sex cu iubitul tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu ca nu are iubit pentru ca are foarte multa treaba si nu poate avea unul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este impreuna cu Joe Jonas pentru ca asa scrie in presa si pe site-uri asa ca este cu Joe Jonas