| anonim_4396 a întrebat:

Cine este iubitul lui demi lovato?

Răspuns Câştigător
| Teardrop:] a răspuns:

Am citit intr-o revista ca nu are nici un iubit deoarece este prea ocupata petru a avea unul.

230 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lui demi lovato este joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu dintr-o revista ca demi lovato are ca iubit pe joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lui Demi Lovato este Joe Jonas.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe, e evident.peste tot unde am cautat numai asta scrie.deci...sunt un cuplu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai int-r adevar ca Joe Jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este cu joe jonas pentru ca este iubitul camillei belle

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Precis e joe jonas.nimeni nu se potriveste mai mult cu ea decat joe.si oricum, demi e foarte sensibila si nimeni nu se apropie de ea asa usor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vb cu ea pe mess si a zis ca singura ei dragoste e joe de la jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe Jonas Au facut Craciunul impreuna in Texas am vorbit eu cu ea pe mess am id-ul bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas nu sa-r potrivi cu Demi Lovato sunt mai multi factori care spun ca nu se potricesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lui demi este trace cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Categoric e joe jnas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevarat demi este singura. jou jonas formeaza un cuplu cu beel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul ei este Sterling Knight

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Geo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca iubitul lui DEMI LOVATO este JOE JONAS pentru ca i-am vazut intr-o poza sarutandu-se!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evident ca joe.Se potrivesc de minune.Mai ales ca in camp rock si in toate pozele lor sunt foarte indragostite.Asta e parerea mea.Acum,demi decide.:Xkiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca e joe pentru ca m-am uitat in camp rock2 si s-au sarutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lui demi lovato este joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum joe este singur si am citi undeva ca i-a dat inelul lui demi siam vb cu ea pe mess si am intrebat-o daca este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe Jonas astazi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca e cu Joe si nu din cauza filmului camp rock.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care sunt fetele pe care le-a iubit joe jonas?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna eu sunt cristina demi chiar iti place de el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I am a good friend's Demetri and Joe and I saw myself kissing on my street for there live on my street

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna demi ce faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna demi sunt cel mai mare fan al tau sunt cristina lupea din cogealac demi chiar e iubitul tau zi te rog