| anonim_4396 a întrebat:

Cine este iubitul lui demi lovato?

Răspuns Câştigător
| Teardrop:] a răspuns:

Am citit intr-o revista ca nu are nici un iubit deoarece este prea ocupata petru a avea unul.

230 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic potrivitul lui demi lovato ar fi chad de la emisiunea,, la intamplare,, este potrivit pentru ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tote fetele care au raspuns majoriatatea bune majoriatatea altora nu, eu zic ca ar putea avea o relatie cu chad de la amisiunea,, la intamplare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas toti stim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lui demi este joe joans ca sa stiti daca nu cititi bravo si bravo girl nu aveti de unde sa stiti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe Jonas a avut o relatie cu Miley Cyrus, a fost intr'adevar si cu Demi dar in 2007. Demi Lovato a fost apoi cu Cody Linley iar acum este singura din cauza programului incarcat pe care il are.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul ei a fost joe dar s-au despartit de curand
scrie intr-o revista
si pe net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din filmul ``la intamplare,, ar fi frumos sa fie cu Chad se potrivesc n-am dreptate? plzz spuneti-mi ca da!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este david henri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lui demi lovato e jou jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lui demi lovato e jou jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pila masi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe si demi lovato erau in filmul camp rock iubiti deci fac o pereche extraordinara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toată lumea spune că este cu Joe Jonas; dar nu este așa. A fost o dată în 2009, dar acum este cu unul Zac.Se scrie așa ZAC.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am citit in revista Bravo ca Demi si Joe s-au despartit. iar Demi are un nou iubit pe nume Wilmer Valderrama. eu am cautat pe net poze si date despre noul ei iubit Wilmer si cica el are 30 ani eu nu cred ca demi este combinata cu unul de 30 de ani totusi ea este cu mult mai mica decat Wilmer. mie sinker imi pare rau ca Joe si Demi s-au despartit chiar pe platourile de filmare a filmului Camp rock 2.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nick jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas.se pregatesc si de nunta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe Jonas a fost candva iubitul ei, acum nu stiu dar as vrea sa aflu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este Joe Jonas.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci nu este ocupata sa aiba prieten a stt cu Joe Jonas:X::X si s-au despartit detalii a fost pe acasatv.ro sa stiti intrati si gasiti noutati happy...deci acum nu se stie daca o sa se impace:_.PhA.X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are dreptate "teardrop"demi este prea ocupata sa aiba o relatie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas sau sterling kinght

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e joe pentru ca e singura am vb cu ea pe messs am adresa ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe de la jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jones

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe logic