| anonim_4396 a întrebat:

Cine este iubitul lui demi lovato?

Răspuns Câştigător
| Teardrop:] a răspuns:

Am citit intr-o revista ca nu are nici un iubit deoarece este prea ocupata petru a avea unul.

230 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe Jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este joe deoarece el are o alta iubita actrita, intr-adevar a fos cuplat cu el in 2007 cand a filmat filmul camp rock

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma-ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea a fost cu multi si nu se mai intelege nimic si cu cine e asa ca nu avem ce spune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna demi lovato e adevarat ca il iubesti pe joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lui Demitria Devote Lovato(alias: Demi Lovato) este Joe Jonas, un membru al trupei: Jonas Brothers.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am aflat ca este cel care face cu ea emisiunea SONNY SI STELUTA EI NOROCOASA cel blond

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lu Demi Lovato este Joe Jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ma laughing stiti voi ma carei este iubitul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este joe am citit in revista Bravo ei vreau sa se casatoreasca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce ziceti voi da mie imi place de dylan sporouse laughing chicken

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fraierilor... exista clip pe www.youtube.com unde arata cum se sarutau... daca aveti minte sa gasiti repetitile de la Camp Rock.bai is impreuna! eu am id lu Demi da nu il dau doar daca ma roga cineva:)) DEMI+JOE=:X:X:X:X:X:X:XX:XX:X:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia talked to her and she told me. her boyfriend is joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca jou este tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas pentru ca acum o saptamana am vazut pe pc el el si cu demi lovato se tineau de mana si undeva la cumparaturi sise sarutau si se alintau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Popcorn spune tot! Daca Demi are iubit alai Joe Jonas!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Starling knight

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu ce sa mai cred uni spun ca este cu joe jonas alti spun ca nu cu joe jonas are iubita pe camille belle alti spun ca joe nu mai e cu camelle belle si ca e cu demi dar din cate am mai citit se ma spune ca demi lovato si joe jonas sunt in preuna si ca au fost vazuti in preuna intr-un magazin si ca erau foarte apropiati unul de altul ei sustin ca sunt in preuna dar ca nu si au facut relatia oficiala dar am mai citit ca fratele lui joe jonas adica kevin jonas nu ar fi de acord cu relatia lpr deoarece kevin nu pre are incredere in demi lovata el mai spune ca ar trebui sa ramana doar prieteni si nimic mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu totusi cred ca nu e cu Joe Jonas...as vrea la nebunie sa fie cu sterling knight pentru ca el e cel mai frumos din lume...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe este adevaratul iubit a lui demi de fapt sunt casatoriti s-au casatorit pe 2 mai 2010kisskiss pup demi si joe sa aveti o casnicie fericita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca este steriung knight

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are ba fraierilorr

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

demi lovato este impreuna cu joe jonas de cativa ani buni deci nu incalcati intimatea lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demi lovato este impreuna cu joe jonas de cati-va ani buni si nu va uitati ce spun revistele sunt doar minciuni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul ei este joe jonas