| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Deci faza cu NOname userul anului... mi se pare exagerata.De curand am avut-o expert TPU.
Ok, m-am bucurat pentru ea.Si merita sa fie si userul anului, dar anul viitor.Anul asta sunt utilizatori ca Abh, Bacemi, Legiutoarea, Elianna si multi multi altii care merita titlul de user al anului 2010.
Eu votez Abh, este o persoana matura, cu multe cunostinte in ginecologie, ceea ce rezolva multe probleme de la dragoste si sex, si nu numai.

| elena a răspuns:

Ce sa mai nominalizez, precizez doar atat, daca mai este cazul:
FELICITARI @NoName, ESTI UTILIZATORUL ANULUI 2010!

| elena a răspuns:

Ce sa mai nominalizez, precizez doar atat, daca mai este cazul:

FELICITARI @NoName, ESTI UTILIZATORUL ANULUI 2010!

Argumente:

- sunt prietena acestui utilizator si asta este o onoare pentru mine;

- da dovada de tenacitate - numai in 7 luni are 978 de raspunsuri castigatoare din 6253, asta inseamna, ca ii si place ceea ce face, adica sa ajute oamenii;

- seriozitate/chiar prea multa, ceea ce pe mine nu ma caracterizeaza/, in raspunsuri, care sunt documentate, rationale, concrete, intr-adevar inteligente si folositoare;

- si nu in ultimul rand, scrie corect romaneste, ceea ce mi-a bucurat ochii mereu.

Sa ai BAFTA!

| Psihiatra a răspuns:

Eu o nominalizez pe legiuitoarea. M`a ajutat de multe ori si mai toate raspunsurile ei mi-au fost de folos, si nu cred ca sunt singura pe care a ajutat`o.

| Delia a răspuns:

Am invatat, dupa ceva ani de experienta de viata ca merita in primul rand sa apreciem calitatea, si nu cantitatea.De aceea as dori sa-l nominalizez pe Bacemi, deoarece da dovada de multa inteligenta, iar raspunsurile lui reflecta implicare, nu doar dorinta de a acumula un raspuns castigator in plus.Cine intelege ce vreau sa zic, sigur il va vota pe Bacemi.Succes tuturor!

| Artemisia a răspuns:

Eu cred ca Legiuitoarea ar trebui sa fie userul anului.
Ea m-a ajutat atat de mult.
De cand am devenit si eu user TPU, am avuta atatea intrebari, la care nu aveam raspuns, dar ea m-a ajutat.
Ii multumesc foarte mult.
Ea este cu adevarat user TPU, care ajuta, nu se invarte numai dupa fundite.

Apache
| Apache a răspuns:

Votati-ma pe mine si promit ca o sa scot Romania din ****! ...sau mai bine votati-o pe noname big grin

| Yang a răspuns:

Ce s-a intamplat cu ideea ca TPU este o echipa si nu un singur utilizator?laughingImi vine sa rad cand vad ca va agitati sa dati premii unei persoane care isi face treaba daca e asa ar trebui sa fim toti platiti.Eu nominalizez toti utilizatorii TPU, cu rasp inteligente sau nu, mai mult sau mai putin folositoare, mai mult sau mai putin aroganti pentru ca e o.comunitate nu-i asa? Deci puneti in practica chestia asta daca tot sta scrisa peste tot pe site ul asta.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

O nominalizez pe April, ale carei raspunsuri sunt, intotdeauna, bine gandite si atent formulate. De asemenea, pentru ca este unul dintre putinii useri care nu se amesteca in certuri si dispute sterile.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@Kronstadt: ai si tu putina rabdare, ca, poate o sa iasa ceva, pana la urma. Presupun ca, la sfarsitul perioadei de propuneri, o sa se faca o lista mai "pieptanata" din care vor disparea cei de genul "eu, ca-s bashtan" si, atunci, o sa avem o imagine mai clara asupra lucrurilor.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@Gabi1335: Ce-a fost asta? Ti-ai facut vreun site si ne impartasesti minunatele TALE reguli? In cazul asta, ai uitat una: utilizatorii NU au voie sa scrie cu greseli gramaticale si de ortografie.
Sau, asta e facultativ?

| Derye a răspuns:

Hmmm, in ultima vreme NoName, mi-a atras atentia in mod special, fiind destul de activ(a) si dand sfaturi, oarecum, utile.
Votez NoName

| tyana a răspuns:

Grea treaba!happyMulti merita acest titlu.Imi plac in mod deosebit insa Bacemi, NOName, april, ioandelasal, Legiuitoarea si Eliana. I-as alege pe toti, pentru ca fiecare dintre ei merita respectul si aprecierea noastra.Cum nu se poate insa, vreau sa ii doresc mult succes lui Bacemi pentru ca munca lui pe acest site merita apreciata.Multa bafta Bacemi, votez pentru tine!

| Daria a răspuns:

Eu o nominaliz pe "Psiholoaga". Motivele cred ca se subanteleg.

| carminaburana43 a răspuns:

Il propun pe utilizatorul @Bacemi pentru ca mereu a fost impartial si nu a judecat pe nimeni! Este un baiat foarte de treaba si cu mult bun simt! Are toate calitatile necesare!

Manifesta intelegere si empatie fata de problemele cuiva si in afara raspunsurilor la intrebari TPU prin mesaje adresate la persoana respectiva in cauza.

| 16.laura.16 a răspuns:

Brigaela. cu siguranta! Raspunsurile ei sunt un echilibru perfect intre prietenie si corectitidine! Un adevarta specialist cu inima mare!

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Eu il nominalizez pe DaRiUsMaN13 desi nu se astepta saraculaughing dar mi-a dat raspunsuri care m-au facut sa zambesc in cele mai naspa momente e mereu plin de viata si te face sa zambesti indiferent cat de suparat esti in acea zi. Daca nu-i convine o intrebare raspunde in asa fel incat sa nu jigneasca pe nimeni dar sa se faca inteles.BAFTA

| clauss a răspuns:

E greu sa numesti pe cineva, trebuie sa analizezi bine si sa votezi persoana care indeplineste toate conditile, poate sunt multi si nu neaparat experti care merita sa fie nominalizati la userul anului, am vazut ca se axeaza pe doua nume, noname si bacemi si eu zic asa; noname a avut o perioada in care a lipsit, august-octombrie parca sau noiembrie si nu are un an pe sait, bacemi a crescut cu mine pa sait si i am urmarit raspunsurile care de fff multe ori au fost alese castigatoare si e al doilea pe lista, de unde denota ca a facut ceva, mai e ursulika care de la o vreme da fff mare importanta saitului si are raspunsuri multe, brigaela care se stie si o consider cea mai buna in toate domeniile, harciog, un tip cu mult umor, ar fi multi care ar trebui nominalizati si analizati si nu vreau sa se supere nimeni, eu am doua nume preferate ursulika si bacemi, asa ca il aleg pe bacemi
succes la facultate bacemi

| marrr a răspuns:

Nu am nimic cu NOname, ba chiar m-a ajutat mult de cand am ajuns pe site. Il voi nominaliza pe Bacemi, deoarece mi-a fost de mare ajutor mereu si il apreciez mult. Sunt sigura ca si in realitate este un om foarte puternic si in masura sa dea sfaturi la fel de bune si nu ne-ar strica un barbat ca si user al anuluihappy.

| Nicoleta a răspuns:

NOname pentru ca:
-formuleaza raspunsuri elaborate
-incearca sa raspunda la intrebari din toate categoriile
-este prietenoasa
-spre deosebire de alti utilizatori din top 10, pe ea am remarcat-o cel mai mult.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

NOname...mai are rost să dau argumente? Cred că se subînţelege happy

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Mda...am citit toate raspunsurile in noaptea asta(ma cam dor ochii). Aici nu se acorda premiul de popularitate, Stela a pus o intrebare foarte simpla "care e cel mai bun utilizator?". Sa ma scuzati, dar cel mai bun utilizator eu il vad pe prima pagina la comunitate! Brigaela!
-are cele mai multe voturi folositoare si inteligente!
Asta inseamna "bun", nu?
Daca nu am dreptate, atunci cine a votat-o, cine i-a acordat atat de multe voturi?

| rosto a răspuns:

Noname pentru ca mi se pare ca a dat foarte multe raspunsuri care au ajutat pe cei care le-au adresat

| shtephie a răspuns:

De la sfarsitul lui mai, stau in fiecare zi pe TPU si raspund la intrebari happyConsider ca dau raspunsuri folositoare si inteligente! Nu raspund la intrebari pentru fundita neaparat, ci ma bucur daca persoanei respective i-a fost de folos raspunsul meu. Nu cred ca am sanse, dar mi-as dori...happy

| YourDailyApple a răspuns:

Eu consider happy sunt o persoana foarte de treaba si dau sfaturi utile big grin Va rog mult doamna Stela ar fi un cadou minunat de craciun sad As putea sa va mituiesc? tongue

| valy a răspuns:

NOName merita.si Bacemi este un baiat super de gasca si am vazut foarte multa lume multumita de el. dar NOName nu am cuvinte sa descriu.
Merita sa castige.

| ThinkPink a răspuns:

Consider ca NOName ar trebui sa fie userul anului, deoarece toate raspunsurile pe care le-a dat au fost intr-un fel sau altul folositoare, si pentru cei care au pus intrebarile si pentru cei care le-au citit

| Romancutza a răspuns:

No mane. ea chiar merita acest postwinking

-In primul rand pentru ca este expert TPU si dupa asta se vede ca da raspunsuri inteligente
-in al 2-lea rand, raspunsurile ei sunt cu respect, fara jigniri la adresa cuiva.

| Romancutza a răspuns:

No name scuzatiwhistling

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu o votez pe NOname deoarece este de admirat.
In primul rand raspunsurile ei sunt mereu folositoare si inteligente. Da raspunsuri amuzante, dar totusi inteligente.
Este mereu foarte activa si nu judeca oamenii.
Mereu impartaseste bucurie si intelepciune orin raspunsurile ei.
Chiar si intrebarile puse de ea sunt inteligente.
Merita aceasta onoare de a fi Utilizatorul Anului 2010.
Un vot grandios pentru NOnamebig grinbig grin