| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| StelaTPUro explică:

Iată regulile:

- se acceptă doar răspunsuri de la utilizatorii logaţi în contul lor (nu acceptăm răspunsuri anonime);

- sunt luate în considerare doar răspunsurile care motivează alegerea făcută;

- se acceptă doar o nominalizare per răspuns;

- nu pot fi nominalizaţi decât membri activi ai site-ului (care au cont şi care au minimul 5 întrebări şi 50 de răspunsuri);

- răspunsurile care nu nominalizează pe nimeni vor fi respinse.

| ThinkPink a răspuns:

Consider ca NOName ar trebui sa fie userul anului, deoarece toate raspunsurile pe care le-a dat au fost intr-un fel sau altul folositoare, si pentru cei care au pus intrebarile si pentru cei care le-au citit

| YourDailyApple a răspuns:

Eu consider happy sunt o persoana foarte de treaba si dau sfaturi utile big grin Va rog mult doamna Stela ar fi un cadou minunat de craciun sad As putea sa va mituiesc? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il nominalizez pe Bent. Motivele (e cel mai utilizator altruist, un adevarat izvor de intelepciune, da cele mai superbe raspunsuri, ne lumineaza zilele cu umorul sau incomparabil etc etc) sunt stiute de toata lumea, chiar nu mai are rost sa-l laud si eu.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nominalizarea mea este utilizatorul Bacemi pentru că:
- este unul dintre puţinii utilizatori neimplicaţi în niciun conflict major şi deschis (spre deosebire clară de mine laughing )
- este în top 50 şi chiar în top 3. Nu valorează asta prea mult dar e clar că are o activitate constantă şi susţinută pe acest site şi este un utilizator foarte activ.
- nu este habotnic în niciun fel
- manifestă constant toleranţă şi empatie
Are în mod cert şi defectele sale ca de altfel noi cu toţii dar părerea mea este că atunci când vine vorba de alegerea celui mai bun, eu cred că el este pe ansamblul ultimului an cel mai bun.
Numai bine.

| Derye a răspuns:

Hmmm, in ultima vreme NoName, mi-a atras atentia in mod special, fiind destul de activ(a) si dand sfaturi, oarecum, utile.
Votez NoName

| Stella a răspuns:

Eu cred ca cineva care da raspunsui folositoarehappy

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Il propun pe utilizatorul @Bacemi pentru ca mereu a fost impartial si nu a judecat pe nimeni! Este un baiat foarte de treaba si cu mult bun simt! Are toate calitatile necesare!
Plus ca se implica in problemele celorlalti si in afara TPU-ului, ceea ce e de admirat!

| Clauneatza a răspuns:

Eu cred ca NOname

| Acvila a răspuns:

Eu o nominalizez pe I'm Perfect(a).
Este rationala, sfaturile pe care le da, le da din inima, incearca sa ajute si nu foloseste tehnica copy-paste Google.tongue

| Saturday a răspuns:

NOname. El/Ea da cele mai bune raspunsurihappy

| Antisistem11 a răspuns:

Pai. matrafoxat. este tare tipul.

| smilerz19 a răspuns:

Consider ca NOName ar trebui sa fie utilizatorul anului deoarece :
1. da raspunsuri utile, amuzante si inteligente
2. faptul ca este Expert TPU arata ca este activa, inteligenta si inteleapta.
3. este cunoscuta de aproape toata lumea de pe site
4. a incercat si a reusit sa dovedeasca faptul ca exista si blonde inteligente.

Succes tuturor!

| Floreenofficial a răspuns:

O nominalizez pe Onutzu! Merita sa fie utilizatoarea anului pentru ca e foarte activa si in plus posteaza si cu cap.Chiar daca are foarte multe raspunsuri si la o prima privire ai putea crede ca raspunde doar ca sa urce in clasament, daca te uiti fie si numai o singura data prin raspunsurile observi ca sunt foarte elaborate si in acelasi timp la obiect. Felicitari!
P. S:N-am inteles care e treaba cu 10 fundite... vor fi alesi 10 useri?
si 2.Imi cer scuze :Brigaela, Bacemi, Leguitoarea, Elianna, NOName, Abh, SoL, Ganduri Albe, monyk, constantaproca, crinu, Silvia si altora pe care nu i-am nominalizat. Dar in primul rand pe acestia i-as vota pe toti daca s-ar putea pentru ca merita. crying

| SalutTpu a răspuns:

NOname merita sa fie userul anului 2010 pentru ca cel putin luna asta am vazut multe raspunsuri de ale ei folositoare pentru persoanei care i-a raspuns dar si pentru mine(de exemplu). Are simtul umorului iar raspunsurile ei au coerenta. Mai ales daca poate sa ajute, raspunde la orce gen de intrebare chiar daca ai fi una,, stupida''. Tinand cont ca ajuta oamenii 15 Aprilie 2010 si a devenit asa de repede expert, merita tot respectul.

| Sweety_6100 a răspuns:

O nominalizez pe Dana pentru ca ea da mereu respunsuri bune si din inima!:plove struck cine-i cu mine?

| ahlrh a răspuns:

Sunt unul dintre utilizatorii FOARTE ACTIVI (din data din care am început), nu vreau să mă declar cel mai bun prin "Utilizatorul anului" dar aş dorii să fiu cunoscut ca şi "Expert TPU", eu doresc ca "NoName" Să fie userul anului pentru că Brigaelei, i-a expirat "Funda" De utilizator al anului...NoName îndeplineşte toate funcţiile menţionate în regulament, pe ea o găsim şi la 3 noaptea pe site.(100%).
Detalii despre NoName, chiar dacă nu am vazut-o vreo dată:
Este de treabă,
Are un mare bun simţ
Nu se leagă de noi dintr-o prostie
Pune întrebări şi răspunsuri de gust foarte bun.
Gramatica este foarte bună, faţă de-a mea...
Exprimarea este foarte corectă,
Este de gaşcă
Nu am observat să aibă fiţe sau probleme cu cineva
Este o persoană liniştită...
Ce să zic... IDEALĂ PT ACEST POST!

| stefi9325 a răspuns:

O nominalizez pe glamour

| Nicoleta a răspuns:

NOname pentru ca:
-formuleaza raspunsuri elaborate
-incearca sa raspunda la intrebari din toate categoriile
-este prietenoasa
-spre deosebire de alti utilizatori din top 10, pe ea am remarcat-o cel mai mult.

| elasexygagica a răspuns:

Eu una votez pentru Bacemi pentru ca este bunoc raulove struck si foarte sensibil drooling, il ador love struck, dar las nominaliza si pe Harciog pentru uimitorul sau simt al umorului love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOName

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna TPU!
eu o nominalizez pe @mariana sau pe @bacemi.

| Frrramboise a răspuns:

Sunt fana declarata NOname! Nu am niciun cuvant de rau la adresa ei!
cum s-a mai spus, posteaza cu cap, e amuzanta si inteligenta! ea merita sa fie utilizatorul anului! la fel cum a meritat sa fie expert TPU!

| Dana a răspuns:

O nominalizez pe justme pentru ca mereu se straduie sa dea raspunsuri care sa ajute nu neaparat castigatoare, pentru ca mereu e draguta prin felul de araspunde si ne ureaza nereu sanatae! o nominalizez pe e pe jusmine!
Cat despre NOnape...as zice nu! nu prea imi place!

| Dana a răspuns:

Scz am scris numele gresit era justme...pe ea onominalizez am zis mai sus de ce!

| Oxanna a răspuns:

Eu as zice ca sunt o multime pe acest site care ar merita... NoName, SoL si Bacemi mi se par cei mai potriviti. Fiecare da raspunsuri foarte bune NU COPY-PASTE, si sunt de gasca. Din cei trei as nominaliza'o pe NoName totusi, epntru ca ea este utilizatorul cu care am avut cel mai mult,, contact'' sa'i spun asa deci...
NoName you rock girlwinking

| Ana a răspuns:

Pe NOname, a dat multe raspunsuri folositoare

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

NOname...mai are rost să dau argumente? Cred că se subînţelege happy

| Tourniquet a răspuns:

@Bacemi happy

| Miuriel_7546 a răspuns:

De cate ori nu ne-a ajutat Legiuitoarea?

De cate ori nu ne-a dat sfaturi bune?

Chiar daca a trecut prin momente grele nu s-a oprit sa ne ajute!

Acum e momentul sa ii multumim!

Votez Legiuitoarea!