| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca v-am zis ca m-am despartit de iubit acum cateva zile/saptamani (am pierdut notiunea timpului) si n-a mai dat nici un semn, nici macar cand il sunam eu sau ii trimiteam mesaje.Nu mai sper la nimic,dar saptamana asta vreau sa-mi schimb cartela si vreau sa stiu daca e bine sa-i trimit un mesaj cu noul meu numar,avand in vedere ca el a venit in orasul asta pentru mine si nu are pe cine sa se bazeze, decat pe mine daca ar vrea si ar avea nevoie.
Deci sa-i dau numarul sau sa-i intorc si eu spatele?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca a venit pentru tine in oras cred ca macar atata lucru merita :noul numar de telefon.NU crezi?

| mona a răspuns:

Plateste-i cu aceiasi moneda sau fa cum crezi tu ca e mai bine

| Mihaela1964 a răspuns:

Daca v-ati despartit ce rost are sa-i mai dai numarul de telefon? Despartirea presupune o ruptura, lasa-o sa fie ruptura...

| JustmeV a răspuns:

I-ai putea scrie: daca vei mai avea nevoie de mine, uite noul meu numar 07...

| Curcubeuinalbsinegru a răspuns:

Mai bine i-ai da numarul deoarece nu se stie niciodata cand ai nevoie de el. :*winking happy