| IooMar a întrebat:

Credeti ca este normal ca un baiat pe care il placi si care crezi ca te place sa te injure si sa fie nesimtit cu tine?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

"Il placi si care crezi ca te place", asta exprima faptul ca problema este numai 50% rezolvata, pentru cealalta jumatate ar trebui sa fie si el de acord ca te place. Ori, din cele expuse de tine, rezulta tocmai contrariul, respectiv ca nu te place. Nu vad cum te-ar placea si nu inteleg de ce crezi asta devreme ce te-a injurat. Eu n-am injurat si nici n-as putea injura pe cineva pe care il plac, poate doar daca mi-ar face un necaz foarte mare.
Cred ca ar trebui sa-l lasi in pace si sa-l uiti, se pare ca tipul e si badaran, sunt atatia baieti si precis este unul si pentru tine. Numai bine!

21 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Trebuie evitat si intrerupte toate relatiile.

| mgtow a răspuns:

Pai daca te injura si e nesimtit nu te place ci e prost nu merita sa vb cu asemenea idioti baftawinking

| Luori a răspuns:

In primul rand nu este normal sa crezi ca acel baiat te place .Datorita faptului ca il placi , si ca doresti ca el sa te placa , in capul tau ai inventat ca asa este .
El nu are respect pentru tine ! Chiar tu ai spus ca este nesimtit .Nu ar trebui sa ii suporti porcariile ; dai peste nas . Nu ajunge sa fii bataie lui de joc !

| Luori a răspuns:

In primul rand nu este normal sa crezi ca acel baiat te place. Datorita faptului ca il placi, si ca doresti ca el sa te placa, in capul tau ai inventat ca asa este.
El nu are respect pentru tine! Chiar tu ai spus ca este nesimtit. Nu ar trebui sa ii suporti porcariile; dai peste nas. Nu ajunge sa fii bataie lui de joc!

| Sin a răspuns:

Ala nu te place sigur.

| rosto a răspuns:

In niciun caz nu te place. sau e dereglat mintal, iar atunci orice se poate happy

| IooMar explică:

Va multumesc foarte mult pentru ajutorul acordat, o sa va ajut si eu pe voi cu ce voi putea.Multumesc inca o data!

| RXN a răspuns:

Daca ti se pare normal sa fii carpa de sters pe jos, atunci da.
Nicio persoana care te place si tine cat de cat la tine nu ar incerca sa raneasca, fie prin vorbe, fie prin fapte. E nesimtit, asa cum ai spus-o si tu, asa ca lasa-l, nu merita absolut deloc atentia ta si nici nu trebuie sa-i cauti scuze sau sa te obosesti cu el.
>:d

| BruneTTe a răspuns:

Nu e deloc normal. Tocmai, un asemenea comportament arata ca nu te place si ca vrea sa te tina cat mai departe de el.

| marya a răspuns:

NU! baietii sunt timizi cand vine vorba de iubire chiar daca sunt tupeisti
iti spun din propria experienta!

| rex_2081 a răspuns:

Ori nu te place ori asa intelege el sa se impuna in fata ta. Oricum un lucru e sigur:n-a auzit niciodata de ceea ce inseamna respect.Si nu nu este deloc normal, lasa-l baieti ai sa mai intalnesti si cine stie...

| ♥.Sagemix a răspuns:

Nu. Inseamna ca e un dobitoc, un cretinel care nici macar ' tratat cu spatele ' nu merita.

| Doddel a răspuns:

NU este normal

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Nu :Osigur ca nu:O

| NuAmHabar a răspuns:

Nu! Daca ar face asta nici nu miar mai placea de el.Nu merita.

| Lluvia a răspuns:

Daca te'ar placea cu adevarat nu te'ar injura.
mai bine zii next happy
baieti sunt destui si nu trebuie sa accepti sa te injoseask nimeni happy

| Nicholas a răspuns:

Nu este normal. Daca nu te respecta, uita-l! Baieti sunt destui!

| Carmy88 a răspuns:

Nu, daca face asta inseamna ca e chiar fraier

| byaa a răspuns:

Daca face chestiile astea, ma-ndoiesc ca te place...
Sau daca chiar te place, nu e normal sa faca asa ceva, probabil crede ca e mai presus de tot si ca e in centrul atentiei daca se comporta asa cu tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta se numeste... Dragoste cu nabadai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu