| Matrix123 a întrebat:

Cum fac ca sa uit de o fata de care sunt foarte indragosit, cum as putea? Este foarte dificil si chiar am nevoie de sfaturile voastre....VA ROG, AJUTATI-MA.

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Stai departe de ea evit-o, ignor-o, gaseste-ti ceva de facut, un hobby, un sport
Nu sta in casa, ies afara cu prietenii tai, socializeaza

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taie orice legatura cu ea, plangi cat iti trebuie, nu sta in casa sa deprimi, iesi, cauta activitati noi, socializeaza, exprima-te, nu tine in tine, si... ai rabdare. Timpul chiar le vindecă pe toate. Trebuie sa te gandesti ca nu e sfarsitul lumii, toate trec, nu merita sa te stresezi.

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu o sa o uiti, dar trebuie sa treci mai departe.

| Freya1 a răspuns:

Pai daca nu se poate sa fiti impreuna doar timpul si alte persoane te vor putea face sa treci peste si sa o uiti.

| Începătorul988 a răspuns:

Site-urile de adulti rezolva problema.

| Matrix123 explică (pentru Începătorul988):

Cum ar fi?

| Începătorul988 a răspuns (pentru Matrix123):

Nu pot face reclama aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O alta fata te va ajuta sa o faci rapidwinking

| 1231242 a răspuns:

1. Multă mastur.bare
2. Găsește-ți un hobby mai util decât vânatul relațiilor inutile.

| seularts a răspuns:

De ce te chinui sa uiti pe cineva? Cel mai simplu e sa intelegi ca ea este o alta persoana cu ganduri si vise proprii independente de ale tale. Daca iubirea ei nu se alineaza cu a ta, de ce trebuie sa fie asta o problema!? Toti suntem liberi si toti avem dreptul sa alegem. E ceva normal si natural, nu e ceva hidos de care trebuie sa fugi. Se intampla des sa iti placa de multe persoane dar ele sa nu ofere aceeasi valoare sentimentala fata de tine.

| Anastasia101 a răspuns:

Daca iubesti cu adevarat nu se uita, te diprinzi cu lipsa ei fara glasul ei fara mirosul ei dar sa uiti nu se primeste. o melodie ascultata impreuna iti aduce aminte un nume asemanator sau un cuvint spus mereu cauti in oameni ceva sa se asemene fiintei care ai iubito.