| StewartCassie a întrebat:

Am nevoie de sfaturile voastre si sper sa ma ajutati. Ce pot face sa fiu mai populara, in afara de imbracaminte? Cum sa ma comport? Stiti voi ceva ce m-ar putea ajuta?
P.S.-Ma inteleg cu toti, doar ca vreau sa fiu putin mai populara. happy
Funda! kiss

Răspuns Câştigător
| Celese a răspuns:

Dupa parerea mea popularitatea se bazeaza in special pe prieteni. cu cat ai mai multi prieteni cu atat esti mai popular. incearca sa iti faci cat mai multi prieteni, arata ca esti dornica sa iti faci prieteni. in cazul in care nu se arata nimeni interesat, incearca sa ti-i cauti singura, fie ca ii intalnesti pe strada sau pe net (totusi ai grija, sa nu aiba alte intentii). de asemenea tipii populari sunt cei plimbaretiwinking. iesi cat mai mult in oras, fa-te cunoscuta! comunica mult si pe net! incearca sa fi si frumoasa, machiaza-te (nu prea strident, cu gust), uimeste-i pe cei din jur cu aparitii spectaculoase, inventeaza-ti propriile experesii originale si haioase, fi mereu pe faza, raspunde mereu celor ce increarca sa te injoseasca ironizandu-i. mult succes! sper ca ti-am fots de folos

10 răspunsuri:
| OneMoreGirl a răspuns:

Populara devii cand faci ceva remarcabil. Incearca sa fii glumeata si sa ii ajuti pe cei din jur. Intra in vorba cu cei cu care nu ai prea comunicat. Nu vorbi pe la spate. Implica-te in diferite activitati. Iesi mai des cu prietenii. Si nu este neaparat sa te imbraci cu cele mai fitoase haine. Important este sa fii ingrijita, cu parul aranjat etc!
Mult succes!

| StewartCassie explică (pentru OneMoreGirl):

Sa stii ca am mai incercat sa glumesc, dar degeaba. Nu sunt facuta pentru glume, de cateva zile mi-am zis sa rad mai mult la glumele altora, chiar daca nu sunt foarte bune si incerc le dau atentie.

| OneMoreGirl a răspuns (pentru StewartCassie):

Ei bine, da! Si asta este o metoda buna! Acorda-le celor din jur mai multa atentie.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Paaaai....comportamentul nu schimba mare lucru, doar cu te priveste lumeahappycel mai bine e sa te comporti...normalhappy,iar daca vrei sa fi populara fa-ti cati mai multi prieteni, si cunoaste prietenii prietenilor tai si incerca sa cunosti cat mai multa lume, etchappy
bafta

Răspuns utilizator avertizat
| FlAiser a răspuns:

In toate filmele cei populari sunt rai deci fi egoista iti bati joc de fiecare fi sclifosita si spune cuvintele pe fata.

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Eu zic sa-ti faci niste poze nud si le pui pe un site in 2-3 zile devii populara ca poporului astuia numa asta ii place sau sa scoti diferite minciuni si vei fii la televizor

| RazaDeLumina a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa stii sa vorbesti frumos si sa te faci placuta cu toti, nu doar cu cateva persoane.Alta solutie ar fi sa stai cu baieti prima data dar si cu fete, depinde si de tine "popular"un termen vag nu ai nevoie de asa ceva daca stii sa vorbeestiwinking

| NyKLife a răspuns:

Dupa mine, toate pizdele se cred mari populare mai nou. xD Imbraca'te cum poti tu, nu devenii o tarfa doar pentru a fi populara; s. Fi inocenta si comporta'te normal.
Gtfo&Smd. Pace

| AdrianGkz a răspuns:

Poate ca in alte vremuri ar fi fost alte metode dar acum cu cat esti mai curva cu atat esti mai populara deci nu-ti recomand sati doresti asta