| kory12 a întrebat:

CUM fac sa imi IMPAC parintii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere-le sa tina cont si de opinia ta nu doar de egoismul lor. neaparat la consiliere de familie. succes.

| kory12 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc pentru raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru kory12):

Cu placere. sper ca situatia familiei tale sa se schimbe in bine si sa traiti in armonie. seara buna.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce sunt certați/despărțiți?
Probleme ale adulților!
Pa, pa.

| pisoias a răspuns:

Depinde de ce s-au certat/despartit.

Răspuns utilizator avertizat
| Elena00100 a răspuns:

Poi le poti zice ca sa se gandeasca la tine ca nu poti crest fara unul dintre ei. happy

| NeedYouNow a răspuns:

Vorbeste-le din inima, si pune-i fata-n fata.

| AbaraiRenji a răspuns:

Parintii se impac foarte greu,nu sunt certuri ca intre noi copii, imi pare rau, dar poate-i convingi prin faptul ca ar trebui sa se gandeasca si la tine, si tu faci parte din familie si suferi din cauza asta, si tu contezi. happy