| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti face un baiat sa ma placa? Eu sunt cam timida, adica nu prea vb cu el. Ce sa fac? funditaaa!

Răspuns Câştigător
| AndreeaFarasperante a răspuns:

Pai daca te porti cum te-ai purtat pana acum, nu cred ca mai ai nevoie de sfaturi.Insa nu ar strica sa fi putin mai draguta cu el...

7 răspunsuri:
| allllexaaaa a răspuns:

Pai eu ma inteleg destul de bine cu el acum. Da nu stiu...straight face

| allllexaaaa a răspuns:

De ex. as vrea sa vb cu el pe mess, dar nu stiu ce sa ii zic, Daca as vb cu el ar fi ceva in gen: Buna cf?
el:Bine
si cam atat. Nuj am dat un ex.

| Bezea a răspuns:

Ai uitat să menționezi ce vârstă ai și cred că ar conta asta...

| Miinniiee a răspuns:

Pai,din viata mea.
hmm, deci.mai bine nu-l bagi in seama, stii.il faci sa doreasca sa fie cat mai mult cu tine. Si daca e, la inceput vorbeste cu el ceva timp si dupa o sa te caute el!:*

| Leo32 a răspuns:

Baga-te in seama...sau daca ai id lui de mess incearca sa te bagi in vorba cu el, trimitei lui mesaje ca si cum ar fi mass de exemplu ii trimiti "care imi zice si mie nu stiu ce" si poate se gandeste sa iti scrie sau sa te intrebe ce faci.

| Bogdan9630 a răspuns:

Poi daca nu vb cum el cum sa te placa? Vb cu el si apropiete cat mai mult de elbig grinwinking

| Bogdan9630 a răspuns:

Daca nu prea vb cu el tu cum vrei sa te placa? vb si u mai mult cu el baga-te in seama cu el...vb din ce in ce mai mult va mai ziceti de una de alta...laughinglaughingbig grin