| cosmina_8603 a întrebat:

Cum as putea sa fac un baiat sa ma placa... ei bine stiti.eu sunt mai timida

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu trebuie sa. l faci sa te placa. daca te place, te place pentru ceea ce esti, nu pentru ca ai facut tu in asa fel incat sa pari alta persoana si l.ai orbit.fii tu insatsi si foloseste. tsi toate "armele" pentru a. l seduce.
*nu mai fii timida, cu timiditatea nu ajungi nicaieri in viata.

| ღAnonimღ a răspuns:

Sa iti spun cum fac eu: spune-i de un joc care i-ar placea, intreaba-l daca stie cum se fac banii(dau un ex.), sau chestii. instalniti-va pe joc. Si mai departe raspunsul luu karatekid l-as da.

| Houselaurie a răspuns:

Pai.stai cat mai mult pe langa el.sa incerci sa il faci sa rada.si sa il atingi ...si sa te uiti in ochii lui.cat mai mult si o sa isi dea seama ca il placi...acuma depinde si de el daca ii place de tine. daca nu asta e

| lucianoit a răspuns:

O sa iti spun eu,,, dar asta trebuie sa fii sigura ca vrei cu adevarat...astept