| paulacool69 a întrebat:

Cum sa sarut un baiat? buna...sa trecem direct la subiect eu saptamana viitoare ma intalnescu nu un baiat care imi place tare mult de el dar mi-e freca sa n-o dau in bara ca sunt mai mica decat el cu 3 ani...si mie teama cumo sa treactionez? daca o sa ma serute eu ce fac? ca nu stiu sa sarut...infine. asta e e totul...va rog ajutati-ma sau dartimi macar un sfat multunesccrying

178 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost in situatia asta de multe ori...am renuntat sa stau cu mai multi tipi din cauza ca imi era frica ca nu stiu sa sarutbig grin dar acum 3 saptamana m`am stat cu un tip de care imi place ff mult:X m-a luat prin surprindere si m-a sarutat...m-am lasat dusa de val si nu am mai avut nici o problema
fa si u la fel si o sa fie totul okwinking

BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa stai linistita tipolaughing pai ce e cu atatea griji eu am foat cu un baiat mai mare ca mine cu 6 ani si? e ff multumit nu m-a felicitat si nici nu mi-a reprosat...cand ii atingi buzele totul curge de la sine!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu ii greu. trebuie in primul rand sa fi tu insati. si sa il lasi pe el sa faca primul pas : D o sa vezi ca o sa vina totul de la sine... si sarutu nu este un lucru care se invata, repet : el vine de la sine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul meu sarut a fost in prmavara ca baiatu pe care il kunosteam de ap2ani, care m-a placut de la inceput si pe care eu l-am placut dupa.nu prea cont a kui e reaktia, simte-te in largul tau si totul va fi bine.gadeste-te ca eu aveam doar13anihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te panica, daca te place te va saruta si tu o sa te simti foarte bine. Dar tu sa nu te panichezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trisa totul o sa fie bine! succese.doar fa ceea ce face si el ok_

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este simplu! misca-ti buzele. daca reusesti invita-l la tine si propune-i sa faca sex cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am cam aceeasi proplema stiu cum se face dar mi-e frica sa nu dau gres si dupa aia sa rada de mine asa ca tot ce as vrea sat spun eu e ca mai bine il lasi pe el sa o fac primul dupa care o faci si tu as faceo si eu dar tot imi este frica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot am un prieten cu 3 ani mai mare decit mine care ma iubeste da eu nul iubesc pe el intr-o yi el a venit la mine si mi-a zis sal sarut dar uu de frica.nu stiam cum sal sarut ear acum el tot se tine din urma mea. si imi scrie ca ma adora mult dar eu de frica nu vreau sa fiiba probleme ajutati-ma ce sa fac/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te teme fa gura mare si ingel in gura lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te teme zi ca nu sti sa sruti asa am facut si eu si m-a invatat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci te duci la el si ii bagi limba in gura si incerci sa eu pui cand sus cand jos dar foarte incet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-i limba in gura si misc-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine... eu prima data m-am sarutat cu un colog de clasa la betie in seara de anul nou, era placut dar dimineata a fost urit, mai pe scurt-nu te infricosa, ai rabdare, lasa-l sati vb cu pasune, cind vezi ca cam vrea sa-ti dea de stire prin anumite semne etc. nu te teme, lasa-l sa inceapa el a te saruta, incet incet vei prinde firul cu sarutul, el te va conduce, important-nu inklina capul in directia in care il tine el, deoarece va puteti ciokni nas in nas, trebuie in directia opusa. prima data lasate condusa.succes un urmatorul sarut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand incearca sa fii relaxata. Simte-te in largul tau. Totul va veni de la sine. O sa vezi happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta sfaturi pe net sunt multe
si sunt foarte folositoatre fata de cele care ti le dau ceilalti copii acolo o sa vezi mult mai concret ceea ce trebuie sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi tu, totul decurge de la sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa sarut un baiat dar nu stiu cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi problema.sunt ca un baiat smecher de 13 ani si eu am 11 si problema e ca sntm impreuna de 2 saptamana. si ma pupat doar pe braz si nu stiu cum o sa il sarut pe gura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai lasa te condusa de el, el te va saruta si u urmareste si fa ca el. Sde ce nu tiai gasit un baiat de anii tai? Cred ca asa iti va fi mai usor sa-l saruti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut trebuie sa fie incet lasa-l pe el sa te conduca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as da un sfat cand el da sa te sarute... dai voie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e simplu adica inchizi ochii si apoi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai experimenteaza pe un tocilar si gata...big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prima data cand m-am sarutat a fost cu o fata.adica cu cea mai buna prietena a mea. vroiam sa vedeam cu este si sa ne invatam. a fost ok.si apropo trebuie sa te lasi dusa de valwinkingwinkinglove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU ai cum sa nu sti sa saruti, si eu imi fac aceleasi emoti (mai ales cand ma sarut cu fete mai mari), dar dupa doua secunde totul vine de la sine...incearca insa sa te condrolezi si sa nu te pierzi in timp ce saruti, incearca sa iti misti limba nici chiar repede si totul va fi bine, oricum el, ca baiat, va conduce sarutul, ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu trebuie sa te sperii.happyAsteapta sa faca el primul pas si dupa aia urmeazai miscarile.winkingwinkingAi incredere in tine. Totul va fi bine.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutal si tu cum poti ca la mine a functionat si e cu un an mai mere ca mine doar ca e fata nu baiat, da cred ca tot aia este!hee hee te duci si il vei surprinde okhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu sa sarut dar te sfatuiesc sa il lasi pe el primul sa te sarute