| Mihai_Sabiescu_2000 a întrebat:

Cunosc o fata de 2 ani, ne vorbim mult si suntem prieteni buni si acum ea vrea sa vada cat de mult o iubesc...ca sa fim impreuna, cum as putea sa.i arat? Eu am 12 ani iar ea are 15 ....cum pot sa ii arat cat de mult o iubesc? Dau funda celui care ma ajuta cel mai mult!

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Intreab-o pe ea cum se masoara dragostea. Ea fiind cu 3 ani mai mare decat tine, trebuie sa stiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci tu ai 12 ani și de doi ani ai relația asta, adică de la 10 ani. Te anunț că ești depășit. Hey, suntem în secolul vitezei, acum relațiile se încep cel târziu la 8 ani. Te-ai trezit târziu, nu cred să mai ai vreo șansă.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar m-ai facut sa ma simt rau timp de 2 minute... Felicitari!

PS:Nicio ofensa.

| Petre_Costyn_1993 a răspuns:

E cam greu, mie imi place de o fata cu 1 jumate mai mare decat mine si tot spune de mine ca sunt mic, si chestii de genu '. Cred ca vrea sa rada de tine