| Alka25 a întrebat:

Daca m-am certat cu ai mei cum fac sa le atrag atenția(sa le pese mai mult de mine)?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fii cuminte, respectuoasa, politicoasa, harnica, zambitoare. Nimanui nu ii pasa prea mult de un om certaret, rautacios, lenes, obraznic. Le va pasa mai mult de tine cu cat demonstrezi ca esti mai buna si mai cuminte.

| Violleta2022 a răspuns:

Ceriandu-le iertare!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Iti revizuiesti comportamentul

| AlinutaAlina2468 a răspuns:

Comportandu-te frumos!

| OskarG a răspuns:

Incearca sa discuti cu ei

| Andrei_Andrei_1992_5MHD a răspuns:

Fa tot timpul pe suparata, nu manca atunci cand vor ei. Mananca un timp pe ascuns, sa creada ca suferi foarte tare. in ciuda celor intamplate, cand te vezi in centrul atentiei. raspunde in asa fel, ca si cum ai fii bolnava. la mine a functionat! Acum poate parea o nebunie laughing

| untaken a răspuns (pentru Andrei_Andrei_1992_5MHD):

Da, pare sa fie o prostie.