| blacklove09 a întrebat:

Daca v'ar placea un baiat, si prietenele tale au aflat, colegii au aflat, inclusiv baiatul?

Răspuns Câştigător
| X a răspuns:

Cam ilogica intrearea insa cred ca stiu ce vrei sa zici.Nu mi se pare nimic aiurea in asta, asta e tine fruntea sus nu te simti jigita nu te intimida sau ceva eventual daca esti prieten cu baiatul respectiv adica daca sunteti in relatii bune poti sa eu spui si tu inca odata in fata, daca nu vezi-ti de treaba eventual spune ca nu mai simti nimic pentru el ca nu merita gasesti tu ...anyway oricine se indragosteste nu e crima!

8 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

Eu nu vad niciun fel de intrebare aici. thinking

| Minks a răspuns:

Si care-i intrebarea? laughing

| Loredana_4143 a răspuns:

Asi da cartile pe fata acum ca toti stiuhappy

| LifeIsMyColor a răspuns:

Nu inteleg care e intrebarea rolling on the floor dar daca vrei sa intrebi " Ce ar trebui sa fac " paii ar trebui in primul rand sa te prefaci ca nu iti pasa. A aflat, asta e! Ce poate sa-ti faca doar pentru ca iti place de el? Daca stai sa te gandesti chiar e mai bine pentru ca nu trebuie sa te mai chinui sa'i spui :]! Priveste partea buna a lucrurilor intotdeauna. Acum iti poti da seama daca si el te place sau nu prin felul in care se va comporta cu tine :]! Fruntea sus, nu te simtii prost pentru ca nu ai de ce! Bafta =]!

| Miki_2661 a răspuns:

Sunt in situatia asta, si nu este nimic rau, ba chiar am sanse mai mari sa vorbesc cu el. happy

| fresHZoNe a răspuns:

Si care e intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e intrebarea?

| florinflorin14 a răspuns:

Ce as face?
daca da nu le-as baga in seama daca m-ar tachina.
tu ce-ai face?
funda?