| galacticmauve1 a întrebat:

am o intrebare daca aveti rabdare sa cititi randurile ce urmeaza.
Cei din clasa mea au aflat ca plac un baiat,apoi a aflat si clasa lui,inclusiv el.
Acum nu stiu ce sa fac eu credeam ca si el ma place deoarece mi-au spus prietenele mele cum se uita la mine si majoritatea prietenilor mei cred ca ma place.
Nu l-am mai vazut de ceva timp fiindca e vacanta, iar deja mi-am pierdut speranta si eu si prietenii mei.
Ce sa fac? Imi e rusine sa mai dau ochii cu el sau cu oricine din clasa lui...am impresia ca toti colegii lui ma barfesc.
Va rog ajutati-ma, acest lucru ma macina foarte mult.
Va sunt recunoscatoare ca ati citit totul.
Multumesc anticipat!????

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Vorbeste cu el si nu te lasa pacalita de orice prostie scoate pe gura.

| iknoweverything a răspuns:

Gândește-te asa. Nu pierzi nimic dacă vorbești cu el.