| AbeautifulMind a întrebat:

Dau fundita! Cum vi se pare prenumele Damian? voi avea un fratior..sa le propun parintilor mei acest nume?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine suna Giorgio Armani - damian nu

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Ar fi bine sa tina cont de propunerea ta, este un prenume frumos si uite ce am gasit
http://www.copilul.ro/nume-copii/Damian.html
Sa fie sanatos si
Sarbatori fericite:)

| Prezidentul a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la iubiri secrete laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Da, ar fi bine sa le propui acest nume e destul de original. Mie imi place si mi se pare chiar foarte frumos.

| Mihaela1964 a răspuns:

Un nume tare frumos, poate il vor alege pentru fratele tau...
http://www.calendar-ortodox.ro/luna/noiembrie/noiembrie01.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place, e original.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un nume simplu si foarte frumos

| frostxtq a răspuns:

Pentru fiecare e frumos ce-i place. Mie nu prea imi place acest nume.

| Ingerul00 a răspuns:

E un nume foarte dragut pentru un baietel.