| ioana_8259 a întrebat:

Doar ce m-am certat cu iubytul cu care sunt de 3 ani, am vazut aseara in pc lui multe poze cu vedete cu colege din liceu goale sunt f geloasa si nu suport sa mai vad pozele alea ma doare sufletul cand vad ca el pastreaza pozele alea si i-am spus sa le stearga si nu vr mi-a spus sa nu mai intru la pc lui ca mai demul la fel i-am sters cateva poze si a facut urat ca e vb de intimitatea lui el tine f mult la asta... fetelor credeti ca m-am suparat degeaba? sunt f geloasa nu stiu cum sa scap de asta. pe voi nu v-ar deranja sa vedeti in pc la iubiti vostri poze cu colege din liceu goale si cu vedete are mii de poze cu femei si nu m-ai suport

Răspuns Câştigător
| spaikizz a răspuns:

Eh! Roxi, nu te mai enerva di cauza asta. Asa sunt baieti. Mii si mii de poze cu femei goale. Daca le are nu inseamna ca nu te iubeste pe tine. Pe tine te respecta, te iubeste din inima si acele poze le foloseste ca sa ce? Sa se masturbeze uitandu-se la ele, adica fetele alea sunt un fel de obiecte sexuale pentru el. Fii mai relaxata! Zii si tu mai des,, ce daca!". Fa la fel si tu. Poti sa ai o gramada de poze cu baietii musculosi, mai bine facuti decat el...Ideea e sa nu te enervezi tu. Priveste lucrurile de departe, relaxat. 3 ani sunt destul de mult.
P. S. Daca tu consideri ca raspunsul nu e bun, da-mi un mesaj cu mai multe detalii si atunci te voi putea ajuta mai mult si mai corect.
Succes si mult relax!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Isi mai face si el o laba cand ii vine nevoia de aia are acele poze, poate nu il satisfaci destul si noh asta e. Nici eu nu vad bine treaba cu femeile in pc n-ar trebui sa le aiba.

| Linda a răspuns:

Ce e la el, este dependenta de pornografie. Nu este bine, nu va fi niciodata multumit de ce i se ofera in relatia reala. Daca nu renunta la ele, renunta tu la el. Mai tarziu, pornografia poate inlocui ce ar trebui sa fie intre un baiat si o femeie. Este o mare pacoste intr-o relatie.

| yumeee a răspuns:

Maybe you're not providing enough sex.

| gagaangel a răspuns:

Buna

pai... unii baietii au obiceiul sa tine poze in pc cu femei goale probabil ii fac sa se simta bine nu stiubig grin

acum e si intimitatea lui poate si u prin pc mai ai cate o poza care poate lui nu i-ar placea.gen o poza cu un prieten ceva.big grin
ca are poze cu colegele din liceu aici ar trebui sa fi mandra ca le-a prostit ca sa ii de-a lui poze cu ele goalelaughing eu asa as face:d
le prosteste pe ele dar te are pe tinebatting eyelashes

pup bafta nu mai fii asa geloasa daca iti arata ca tine la tine nu ai dctonguelove struck

| Kerli a răspuns:

Deci iubitul tau e cu tine dar se uita si la poze care ii indulcesc ochiibatting eyelashes
spune sincer tu nu ai facut niciodata asa? adica chiar daca ai pe cineva, tot de mai binoclezi la o vedeta care iti place
tu iai umblat in calculator. tie tiar place ca el sa face la fel? sati umble prin calcularot/telefon/geanta?
esti mult prea geloasa

| Maria_5356 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun. nu ar trebui sa fii geloasa. sunt intimitatile lui.nu cred ca ti-ar conveni nici tie sa iti spuna sa stergi ceva poza din calculator :D astea sunt probleme care s rezolva dela sine. daca te ajuta mai mult http://www.psihoterapie.net/articole/relatii/este-gelozia-o-boala.html poti citi acest articol cand te plictisesti :*spor

| EVA_7591 a răspuns:

totusi tu ce mai insemni pentru el? de ce nu ar tine poze cu tine? si tine cu toate...(si eu sunt o fire geloasa si uneori ma consum din orice si-mi fac rau singura)am incercat si eu cu chesti din astea sa-l fac gelos dar nu prea a functionat. barbatii sunt mai indiferenti decat femeile si nu ii interseaza atat de tare. dar noi femeile suntem mai sensibile si nu suportam orice. Ce sa zic, ori ii zici pa ori il suporti cum ewinkingsucces!

| Anca_4296 a răspuns:

Ba da straight face
Si eu sunt la fel ca tine straight face