| Sofer a întrebat:

Dragi bărbați căsătoriți! Cum ați reacționa sa aflați ca soția voastră isi vinde poze/video cu trupul ei pe onlyfans, pentru a face bani in plus? Vedeți lucrul asta cu ochii buni sau ceva josnic din partea ei?

25 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vorbim despre o ramura al celei mai vechi meserii din lume.
Cele destepte fac bani multi cu aceasta meserie. Majoritatea insa se multumeste cu bani putini sau muncesc chiar gratis.
Barbatul femeii poate sa fie suparat doar atunci daca va fi pus sa plateasca in locul altuia.

| darrio2007 a răspuns:

Daca ar avea bani de la soț nu ar face asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O face anonim?

| LoveSleep a răspuns:

M-as bucura ca a luat initiativa si nu m-a intrebat mai intai, ca sa fiu obligat sa zic nu.

| Frank51 a răspuns:

Aș aprecia dacă mi-ar spune asta fără să o prind eu apoi. Așa aș pune și eu poze și am face bani împreună.

| SG1995 a răspuns:

Eu sunt singur, dar sunt genul de tip care aș face asta în cuplu. Gen, dacă tot e in industrie, mă bag și eu. laughing

| mentholinks a răspuns:

Orice se face doar pentru bani e josnic.

| AnemonaP a răspuns (pentru mentholinks):

Tu la munca nu te duci pentru bani? laughing))

| RoCkKiD a răspuns:

Depinde daca vad ceva din banii aia?

| Lukasssz a răspuns:

Daca face asta atunci inseamna ca e o panarama.

| Werrich a răspuns:

Soțiile își expun sânii pe plajă toată vara fără să ceară bani. La nudiști își expun tot trupul.

| Werrich a răspuns:

Sunt soți care își pun nevestele sa facă OnlyFans și își însușesc banii de la followeri.

| 1997onur a răspuns:

Nu stiu cum sa raspund nu sunt insurat nici gagica nu am nici iubita si nici nu vreau sa am gagica sau iubita shaorma cu usturoi si un suc cu struguri
e de ajuns

| Sofer explică (pentru 1997onur):

Trebuie sa ai putere Psihica sa suporți o fata.

| 1997onur a răspuns (pentru Sofer):

Trebuie so iubesti cu adevarat nu sa ai putere Psihica degeaba ai putere Psihica daca nu o iubesti cu adevarat poti avea si toti bani din lume si sa fi milionar tot degeaba daca nu o iubesti cu adevarat nusi mai are rost nimic

| alexalx1234 a răspuns:

Josnic. Pentru mine o astfel de femeie e o vagaboandă și nu are ce căuta în viața mea.

| alexalx1234 a răspuns:

Minunata Anemona îmi dă eronat doar pentru că mi-am spus părerea. Atât a putut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat din partea ei..chiar daca banii pe face ii face pe of ii aduce in casa...este urat să fi soție și sa ți arăți părțile intime pentru bani.

| Jus7t a răspuns:

Prefer tipe care nu fac asta big grin

| Mopmop a răspuns:

Sincer as fi bucuros. De ce?
Pentru ca imi place vorba romaneasca veche " prostia si domnia se plateste"

| gigite a răspuns:

Ceva furacios, de la sot, fara acordul lui si preacurvie din partea ei.

| gigite a răspuns (pentru gigite):

Soția... isi vinde imaginea (poze/video) cu trupul ei si pe strada.

Răspuns utilizator avertizat
| AdeLeu a răspuns:

Este corpul ei, face tot ce dorește cu el. Dacă ii impun ceva, se vede cât de posesiv și lipsit de încredere in ea și in mine as fi. Normal ca nu-i ceva josnic, nu e ca și când se culca cu bărbați.
Singurul lucru care m-ar nemulțumi din toată situația asta ar fi sa nu imi spuna de la început, sa fie sinceră, sa imi ascunda asta. N-am nicio problema cu faptul in sine, doar ca mi-ar ascunde asta și imi spune târziu. Atât.

| Anonimu7041 a răspuns:

Parere personala:
Josnic, urmat de divort FARA drept de apel.