| giugiulibila a întrebat:

Dragi barbati din zodia scorpioni!`Am o intrebare pentru voi!
Ce se intampla in mintea voastra cand aflati ca iubita dumneavoastra cand aflati ca iubita dumneavoastra este virgina! Cum o priviti!`Ce se intampla in mintea voastra? pup

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Ce legatura are zodia?!

| giugiulibila explică (pentru Doηηa):

Draga mea poate nu constientizezi are foarte multe legaturi...`fata de caracterul lor!

| Azµre a răspuns:

Crește inima în noi că a fost sinceră și ne-a spus că este sau nu virgină. Oricum ar fi ar trebui să o respectăm.

| lpavel a răspuns:

O apreciez si o respect mult stiind ca se pastreaza pentru marele El sau vrea ca atunci cand se intampla sa fie ceva special dar in acelasi timp imi fac griji foarte mari pentru mine gandindu-ma daca nu sunt eu acel mare El sau poate am s-o dezamagesc...
Concluzie : -m-as simti mai bine cu una care nu e virgina! happy

| Wøodenpints a răspuns:

Trebuie să fii idiot să crezi în zodii.
Trebuie să fii și mai idiot să privești o fată altfel doar pentru că nu și-a început viața sexuală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi foarte fericit daca iubita mea ar fi virgina si daca nu ar fi atat de cretina incat sa creada-n zodii.