| zuzuliana a întrebat:

Eu cand vad un baiat si imi place de el...nu stiu de ce dar din reflex ma tot uit la el.si eu nu vreau asta... dar nu stiu cum sa fac sa nu ma mai uit...ca pe mine sincer ma enerveaza cand se uita cineva la mine si nu-mi place de el.si nu vreau sa devin o persoana enervanta pentru un baiat...va rog sa-mi raspundeti la urmatoarea intrebare:VOI CE FACE-TI CAND VA PLACE DE UN BAIAT (SPRE EXEMPLU INTR-UN CLUB) SI NU IL CUNOASTETI NICI U NICI PRIETENI TAI DAR VREI SA-L CUNOSTI CUM FACI SA-L CUNOSTI?

Răspuns Câştigător
| Delia 75 a răspuns:

Te faci ca din intimplare ...nu ai fost atenta si te ai ciocnit de el. Apoi intri in vb cu el... daca vine de mult in acest club?, daca ii place, ...si apoi in functie de cum decurg lucrurile improvizezi si tu. Bafta.

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai il bagi si u in seama.happyca de exemplu il intrebi cum i se pare acest club sau mai stiu eu.altele.big grin vb cu el si poate ai noroc si iti cere id sau nr te telefon.happysucces!

| meioana a răspuns:

... te bagi in seama... cu diferite metode...

| petitdreamer a răspuns:

Creezi o diversiune ca sa vorbesti cu el... spre exemplu scrii un biletel si vorbesti cu ospatarul, cand ii duce comanda, sa ii dea si biletelul...sau sunt multe lucruri care le poti face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va dun baiat dragut am aceeasi probleme ca si tine asa ca eu incerc sa evit sa ma uit la el acoperindu-mi fata cu parul si il pandesc printre firele de par dar totul e altfel cand se uita si el la mine si imi zambeste.....deci incearca sa faci cum iti spune inima cel mai intelept lucru

| alexandra11 a răspuns:

As putea spune ca m-as duce la el m-as prezenta si poate ca mar invita la dans... daca ar fi vorba de un club... sau daca nu ai tupeu mas apropia de el...si,, din greseala'' las calca sau ceva de genu dar nu foarte puternic inct sa se supere...