| AllePikie a întrebat:

Heeii. Am nevoie de ajutor, aniversarea mea si a iubitului meu de un an se apropie. Ce i-as putea cumpara, sau ce surpriza i-as putea face? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Ioana011 a răspuns:

Eu prietenului meu i-am facut un globulet personalizat cu fulgi de zapada si 2 poze cu noi din vacanta de iarna. Ai putea sa te duci la un magazin unde se scoate poze si sa ii faci ceva personalizat sunt foarte dragute. Sau daca ai facut dragoste cu el, ai putea sa-i faci o noapte romantica, o sticla de sampanie, 2 prajiturele si tu imbracata intr-o lenjerie intima sexi. Succes!

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Tort
sampanie
un parfum ca si cadou
haine
bijuterii
o carte

| TheAce a răspuns:

Cum e o aniversare comuna, recomand o mica escapada undeva. E vara, ai de unde alege. un weekend bine pregatit undeva e cel mai bun cadou de cuplu.

| StalkerSoul a răspuns:

Buna, de ce nu plecati amandoi intr-o mica vacanta la mare?

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Pentru un asemenea eveniment, mie mi se pare cel mai ok un album cu pozele voastre. Multa bafta, si sa ne spui ce i-ai cumparat!

| AlinG5 a răspuns:

Puteti pleca undeva in vacanta cum ar fi la mare sau multe. Daca nu sa vizitati muzee, manastiri. Sau ii poti darui un ursulet cu o felicitare in forma de inima cu un citat de dragoste.

| Petrolistul_Cristy_1994 a răspuns:

Buna,ii poti cumpara:
-o pernita rosie in forma de inimioara pe care scrie"te iubesc"
-un ursulet care spune "I love you" etc
Sper ca te-am ajutat si va doresc aniversare fericita

| Izaa_Ÿzza_2000 a răspuns:

Pai ar fi mai multe. Cum ar fi sa scoti la imprimanta o poza cu voi doi ( daca aveti), sa o pui in rama si sa i-o daruiesti.

Sau ai putea sa ii cumperi un tricou personalizat, care sa scrie pe el orice vrei tu, gen : "Te iubesc [...numele lui], poreclele voastre, sau numele voastre.

Un video cu poze cu voi doi ai putea, sa stii ca n -ar fi rau, mai ales daca sunteti la distanta. :-D. Sau chiar un video cu tine, cand ii urezi "La multi ani", si ii zici cat de mult il iubesti.

Orice ar fi frumos. Sper ca te-am ajutat, imi spui ce ai ales, ok? kiss Succes, te am pupat kiss