| KimEunJung a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa ma lase sa imi fac suvite?

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Spune-i ca vei invata mai bine, si ca vei face orce orce, numai sa iti faci suvire.Mai poti sa mergi pe idea cu "Si X are suvite, nu e corect. Vreau si eu". Posibil sa functioneze. Daaar, cu vorba buna merge, spune-i frumos, si cine stie... poate reusesti:*

1 răspuns:
| MihaelaMiikii a răspuns:

Eu cand vreau sa o conving pe mama ceva, sa imi cumpere sa ma lase undeva, ii spun caa [ si X merge si el isi cumpara laughing stiu ca suna cam ciudat dar functioneaza happy depinde si cati ani ai, si daca ai note bune, asta [cu notele bune] influenteaza mereu pzitiv parintii