| anonim_4396 a întrebat:

Hei, mama mea nu mă lasa sa port pantaloni scurti, stiti, aia sexy... Ce sa fac? Când merg in oras sa mă îmbrac cu unii in secret, sau cum sa o conving?

14 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Ce bine ar fi daca mai multi parinti ar fi ca mama ta. Ceo ajuns Romania acuma, numa pantaloni de 5 cm, bine ca ma duc in Danemarca, unde femeile se respecta si nu port asemenea anomalii.

| ywar a răspuns:

Pai e bine cu panataloni din aia foarte scurti! Daca nu ai bani de Orientul Mijlociu (e.g Turcia, Emirate) asta te-ar putea ajuta. Calatoresti cu tirul happy

| AliGab a răspuns:

La ce iti trebuie pantaloni foarte scurti sexy cand poti iesi direct in chiloti tanga...stii un lucru. Mama ta are foarte mare dreptate, sau vrei sa patesti ce a patit tipa din Vaslui, desi saraca fata nu a avut nicio vina, dar voi astea care vreti sa va imbracati sexy, aveti. Puneti mana si iesiti in evidenta cu inteligenta nu cu tampenii. Sunteti mai valoroase decat sa va aratati fundul si sanii de cum au prins un pic de rotunjime...doar puneti-va creierul la munca un pic, faceti-i niste santuri si nu il lasati plat ca-i pacat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te vrea imbrcata asa deoarece nu vrea sa atragi atentia foarte mult :D

Nu ai cum sa o convingi deci faza cu secretul ar fi ok.
Daca ai sti cum se imbraca fetele din Spania...:D
Cam asa :
http://i.imgur.com/dNFsh7r.jpg
Asa se imbrac si la scoala(stiu pentru ca am fost ) :)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca in Spania e asa nu te mira ce e in Germania laughing cand vin colegele in clasa (in josete d-alea transparente de la laba piciorului pana la fund).

| Cσcσ a răspuns:

Vrei sa iesi pe strada imbracata asa:
http://static2.libertatea.ro/......e5a28d.jpg
Poti sa-ti arati frumusetea si imbracata decent. :)

| Raluka6655 a răspuns (pentru Cσcσ):

Nu pot sa deschid linkul, oricum cum sa ma duc vara, in pantaloni lungi?

| Cσcσ a răspuns (pentru Raluka6655):

Nu stiu de ce nu a mers, dar nu mai are rost sa-l pun acum, deja ai pus tu unul :D.
Acum ca i-am vazut, nu par chiar atat de scurti, dar sa stii ca mama ta doar vrea sa te protejeze sa nu atragi atentia publicului neplacut.
Poti purta unii macar asa, parca este altceva:
http://www.imagineamea.info/wp-content/uploads/pantaloni8.jpg
:)

| Cristinaaa57 a răspuns:

Eu zic sa nu te imbraci in d'aia foarte scurti, o sa ti se vada fundul si nu cred ca vrei sa te agreseze cineva pe strada. daca vrei ia-ti unii care sa nu ti se vada fundul, adica peste fund si poate asa te va lasa si mama ta si spune-i ca mai sunt si alte fete care se imbraca asa, asta-i generatia.

| Marichui a răspuns:

Cred ca te referi la pantalonii aceea "foarte scurti"
Si poate ca are dreptate, poate esti mai mica si nu ar fi recomandat sa iesi in oras cu pantaloni din aiabig grin. Mai sunt tipuri de pantaloni, daca ai picioare de pantaloni scurti sexy sigur iti sta bine si in pantalonii putin mai larguti si mai "lungi" putin. Si daca tii neaparat, mai incearca vara viitoare s o convingi. Bafta! big grin :*

| Doboziandreeaioana a răspuns:

Pai depinde acum dacă ești cu bucipe pe afara și toate alea nu vad DC ai is vrea sa se uite toți libidinoșii la tine da pantalonii scurt normali ce au? Trebuie neapărat din aia de 2 degete numa?

| Raluka6655 a răspuns:

Sunt cam asa de scurti, doar ca din blug albastru, normal. http://shopping.flu.ro/......371082.jpg

| Raluka6655 a răspuns:

Bine ai mei sunt mai stramti doar ca la spate nu mi se vede fundul, sunt perfecti.