| katthu a întrebat:

Hei, poimaine este ziua mamei si nu stiu ce sa ii fac cadou. Vreo idee? ( Anii trecuti i-am facut tort, insa anul acesta vreau ceva diferit );-).

Răspuns Câştigător
| Kesha1428 a răspuns:

Pai petru o mama cel mai frumos cadou poate fii o imbratisare sau un,, TE IUBESC" dar daca tu vrei sa faci ceva special uite ceva ideii:
1)O bluza(un tricou, mai de varsta ei)
2)Un album foto cu poze cu amintiri placute in familie
3)Poate o petrecere cu baloane,cativa invitati,tort, prajituri, suc(daca e o fire mai petrecareata
4)Un set de cesti(asta i-am dat eu mamei i-a placut la nebunie)
Sper ca te-am ajutat.Ma-ai mult nu stiu... Funda?

5 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

Poti sa ii iei un buchet de trandafiri, sa ii faci o felicitare (sau o poti cumpara), trusa de machiaj. parfum tongue

| EuSiCuMine a răspuns:

Ia un buchet de flori impreuna cu o poseta love struck
Sau un buchet de flori impreuna cu un parfum love struck
astea ar fi cele mai potrivite pentru o mama, in afara de haine, amchejuri.etc de care ai nevoie de persoana respectiva pentru a alege. nu sa cumperi ceva ce nu'i place.

| darienicoleta a răspuns:

Daca ii stii placerile ai putea sa-i iei o bluza sau ce-i placea ultima data cand ai fost cu ea la cumparaturi sau la plimbare

| Bia01 a răspuns:

Ii poti darui o scrisoare facuta de tine. big grin Ea se va bucura stiind ca tu ai facut-o.

| ChristinneVonD a răspuns:

Parerea mea, ceva de care are nevoie. Depinde si de genul ei: daca e mai "strangatoare" cu banii ii poti lua ceva de care sa se foloseasca sa nu zica:" vai ai dat banii pe ceva ce nu aveam nevoie, sau pe o chestie pe care n-o folosesc" in schimb, daca nu tine foarte mult la bani ii poti cumpara ceva dragut thinking Nu stiu, orice crezi tu ca i-ar place. Un tricou o camasa dinaia cu flori stii tu, ceva la modabatting eyelashes Sper ca te-am ajutat! :* Petrecere frumoasa.>big grin