| alexandru997 a întrebat:

Hei TPU Am o problema!
Am 13 ani si am mustata cat de cat mare! Eu vreau sa o dau jos dar parintii nu ma lasa! Cum ii conving sa ma lase? Cel mai bun raspuns primeste funda!

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cumpara-ti un big.

| GaByScream a răspuns:

nu e bine sa te dai cu lama pe fata de la varsta asta...asa ca spune-le sa iti cumpere o ceara epilatoare sau ceva

| Wehrmacht a răspuns (pentru GaByScream):

De ce nu este bine sa o taie cu lama?

| mgtow a răspuns (pentru Wehrmacht):

Pt ca va fi nevoit sa se rada prea repede ca un om adult, de la 16 ani se incepe cu lama.

| GaByScream a răspuns (pentru Wehrmacht):

Pentru ca odata ce te dai cu lama: 1 o sa creasca din ce in ce mai repede
2 o sa iti imbatraneasca pielea mai devreme
fa cum ti-am zis... aia e cea mai sigura metoda pana pe la 16-17 aniwinking

| Kariin a răspuns:

Spune-le ca tie nu iti place asa, plus ca esti prea mic si ca rad copii de tine! Poate ii vei convinge. Succes!

| Nobody35 a răspuns:

Explica-le ca te-ai maturizat si ca iti doresti sa iti dai jos mustata. La inceput, rugamintile tale nu o sa aiba succes, dar daca tot continui sa insisti, poate vor ceda.

| LoveMeForMe a răspuns:

Ia-ti-o jos. Dupa aia nu o sa mai poata sa iti faca nimic. Doar predice plictisitoare