| DemonicaMrx a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa ma lase sa iau 7 animalute de plus cu mine in vacanta? cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Classy a răspuns:

Pai le spui cat de important este sa ii ai langa tine, si sigur daca te iubesc o sa te inteleaga :X ( funda? )

7 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

In primul rand, convinge-i sa te lasa sa iei unul, apoi spera la 7.laughing

| Daddy_5394 a răspuns:

Poi te porti frumos cu eiwinkingbatting eyelashes
Ii ajuti la diferite treburibatting eyelashes
Si apoi o sa vada eforturile tale pe care le faci si este foarte posibil sa primesti o rasplata;]ceea ce iti doresti; x.sa iei animaluute cu tine in vacanta;;]
Mult Noroc!
Sper sa-ti fie de ajutor raspunsul meu.
Daca da. Funditssaaa plzpuppy dog eyes; x`:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roaga-i frumos!

| ץtгє๓3๒гєคк๔คภςє a răspuns:

Ii tachinezi mereu cu,, Te rog! Te rog! Te rog! Te rog!''

Funda?

| Lexiiie a răspuns:

Spunele ca nu conteaza ca sunt doar "niste jucarii de plus neinsemnate". spune-le ca au valoare sentimentala. ca nu va muri nimeni daca iei si tu 7 animalute de plus dintre cele mai dragi. spune-le ca nu au de ce sa isi faca griji, pana la urma, sunt doar iste jucarii de care te-ai atasat.

| ando3 a răspuns:

Depinde si ce marime au. Spune-le ca o sa ti le pui in rucsacul tau si nu va fi nevoit nimeni sa le care! Cari ce e al tau, nu-i logic?big grin

| alexam23 a răspuns:

Ascundele intr-una dintre valize...crede-ma nici nu isi vor da seama! cand eram mai mica am tinut neaparat sa iau "ursuletul meu favorit" cu mine in vacanta si chiar a mers dar totusi de ce sa iti iei 7 animalute de plus cu tine?