| anonimul502 a întrebat:

Cum imi conving parintii sa ma lase la bazin? Cel mai bun raspuns primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| Annyya a răspuns:

Le spui ca totul o sa fie in regula, ca te mai duci cu niste prieteni. Poti incepe si prin a-i ajuta la ce au nevoie, sa vada ca esti cuminte big grin

6 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Sa ii ajuti la treburi si dupai ii intrebi

| EmyEmyy a răspuns:

Incearca sa faci ceva dragut pentru ei sau sa faci intr-o zi teme de vacanta multe si sa li le arati

| AlexaEly97 a răspuns:

Le-ai cerut cumva voie si nu te-au lasat?

| anonimul502 explică (pentru AlexaEly97):

Spun ca le e frica de tigani si boli si lovituri...pur si simplu le e frica sa nu patesc ceva si nu stiu cum sa ii conving ca nu patesc nimic

| Marianaawrtey5 a răspuns:

Toti prietenii mei merg pe ei de ce ii lasa parintii?

| anonimul502 explică:

I-am convinswinking. Va multumesc tuturor pentru sfaturile date big grin.