| Sophie2105 a întrebat:

Peste cateva zile este aniversarea parintilor mei si vreau sa le fac ceva special si trebuie sa ma duc la magazin sa cumpar cele necesare. ce scuza pot sa le zic? (Mama pune multe intrebari si nu vreau sa imi implic prietenii in asta, adica gen 'ies afara cu X'). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Soowhaat01 a răspuns:

Bună!
Le poţi spune că vrei să ieşi puţin la aer curat, să te plimbi, sau că vrei să te duci să-ţi cumperi ceva de îmbrăcat.

1 răspuns:
| mmaarriinnaa0011 a răspuns:

Spune ca e ziua unui prieten si vrei sa-i faci o surpriza si sa nu zica la nimeni