| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am nevoie de ajutor! Peste cateva zile este aniversarea casatoriei parintilor mei si nu prea am idee ce sa le cumpar.

Astept propuneri! Multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| AnotherNimrod a răspuns:

Ce zici sa iesiti in oras mai intai? Bine, poate ies doar ei doi. Cand se intorc le-ai putea da un album cu toate pozele care arata evenimente importante din viata voasrta gen: Cand s-au casatorit, cand te-ai nascut tu ( si fratii tai, daca ai), un moment in care te tineau in brate, vacantele in familie... chestii din astea... Dar incearca sa-i centrezi pe ei in mijlocul amintirilor. Decoreaza albumul singura (daca poti). A, da! Da-le si un buchet de flori cand le dai cadoulwinking

| AwaZoh98 a răspuns (pentru AnotherNimrod):

Pot iesi in oras si intr-o zi obisnuita. laughing In rest, cred ca o sa merg pe a doua varianta. Mersi frumos! ^_^

25 răspunsuri:
| cornelmircea1980 a răspuns:

O rama foto digitala cu poze cu toata familia

| AwaZoh98 a răspuns (pentru cornelmircea1980):

Si unde gasesc eu asa ceva? straight face P.S. Foarte artistica poza ta de profil!winking

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Eu te-as recomanda sa te uiti la parinti tai si sale vezi hobyurile, ce le place sa faca, si asa le cumperi un cadou potrivit. big grin.Sau ce s-au dorii foarte mult.Bafta.

| AwaZoh98 a răspuns (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Ai o gramatica... de neinteles! straight face

| dream36 a răspuns (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Eu ti-as recomanda sa te uiti la parintii tai si sa-le vezi hobby-urile, ce le place sa faca si asa le cumperi un cadou potrivit sau ce si-ar dori foarte mult. Bafta! big grin
Varianta corecta

| AwaZoh98 a răspuns (pentru dream36):

Multumesc ca m-ai luminat! laughingbatting eyelashes

| dream36 a răspuns (pentru AwaZoh98):

Ideea mea sau ca l-am corectat pe razvan care are 15 ani si tot nu stie sa scrie corect?

| AwaZoh98 a răspuns (pentru dream36):

Ca l-ai corectat! big grin

| dream36 a răspuns (pentru AwaZoh98):

Wow is si eu apreciat. big grin

| AwaZoh98 a răspuns (pentru dream36):

Deoarece si meriti! big grin Si o sa fii mereu de acum inaintewinking

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns (pentru dream36):

Multumesc.Succesbig grinsmug/.

| AwaZoh98 a răspuns (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Ii ramai dator! laughing

| dream36 a răspuns (pentru Sucigan_Razvan_1999):

N-ai pentru ce! Mersi!

| AnotherNimrod a răspuns:

Sa inteleg ca a iesit bine? happy

| AwaZoh98 a răspuns (pentru AnotherNimrod):

A iesit perfect! Mersi mult! M-ai ajutat enorm! Cred ca incep sa imi placa extraterestrii laughing

| AnotherNimrod a răspuns (pentru AwaZoh98):

laughing Amm.da, ''alien'' inseamna extraterestru, dar asa se numeste un fan Tokio Hotel laughing

| AwaZoh98 a răspuns (pentru AnotherNimrod):

Sa inteleg ca vorbesc cu un fan Tokio Hotel? smug Si eu ascultam cand eram mai mica, dar acum m-am dat pe alta muzica. laughing Mersi inca o data pentru ajutor! Le-am dat azi cadoul si au fost foarte placut impresionati. ^^

| dream36 a răspuns:

Nu-ti trebuie bani multi despre asta:
Ia-le cateva fire de trandafiri si o cutie cu bomboane si cumparara o rama si sa fie o poza cu ei 2 si cu tine/sau fratii sau surorile daca ai.
Deci, trandafiri bomboane si rama.
Te vor costa in jur de 15-20-25 lei vezi tu. O sa le placa. Si daca ai frati sau surori sau daca n-ai canta: ''Multi Ani Traiasca" Ii ''ziua lor'' fericita. Bft

| Pascu_Bianca_1990 a răspuns:

Poti sa ii duci la un film sau sa iesi la o pizza sau la un suc cu ei.

| AwaZoh98 a răspuns (pentru Pascu_Bianca_1990):

Hmm, prea deplasat. As vrea ceva material, nu cred ca au timp de film sau pizza... Mersi oricum! big grin

| Teodorina240503 a răspuns:

Heei.
Daca ai un buget micut, poti sa cumperi o rama, si sa pui o poza frumoasa cu ei doi.
Daca nu. poti de exemplu sa le faci ceva personalizat, sunt tot felul de site-uri sau tonete, magazine, care fac de ex calendare, ceasuri, etc.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| AwaZoh98 a răspuns (pentru Teodorina240503):

Mersi mult pentru idei! Chiar sunt utile!winking

| PorcelainDoll a răspuns:

Poate o poza cu ei intr-o rama draguta sau ceva care sa aiba legatura cu modul sau locul unde s-au cunoscut ori poti oricand sa le iei ceva frumos de la Charisma, au cele mai interesante lucruri potrivite pentru un cadou pentru o ocazie speciala

| AwaZoh98 a răspuns (pentru PorcelainDoll):

Da, foarte buna ideea. happy A postat cineva mai sus un raspuns asemanator. Mersi oricum! big grin