| Ellutza16 a întrebat:

Hei! TPU vreau sa-mi spuneti o parere. De 1 luna si 2 saptamani sunt intr-o relatie suntem la inceput si nu cer foarte mult ar fi culmea nu ma plang deloc doar ca iubitul meu are momente in care ii place sa ma enerveze se intampla f des pentru ca ii place sa ma vada ca ma enervez, a da ma oftic repedelaughing lui ii place f mult cum reactionez, eu sunt o fata "mamoasa" imi place sa fiu tinuta in brate, e putin distant si imi spune " nu ca dupa te inveti" il plac tare mult si asa cum e el mai distant ma atrage pentru ca eu fiind obisnuita exact invers acum ma oftic cand ii spun " ia-ma in brate " si el imi spune" da nu vreau na"laughing si stau putin nu-l bag in seama si vine si ma ia in brate:X Eu zic ca trebuie sa am rabdare cu el, eu citesc si horoscopul si cateodata mai si cred el e fecioara o zodie putin dificila dar care merita rabdare. PS: are 22 de ani.si ne cunoastem dinainte sa fim impreuna e un baiat serios cu capul pe umeri stie ce vrea. Niste pareri astept!:*

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

La tine, cred ca merge urmatoarea "faza":
"Ea: Hey! El: Hey! Ea: Ai mincat? El: Ai mincat? Ea: Ma copiezi? El: Ma copiezi? Ea: Te iubesc! El: Am mincat!"happyhappy
In general fetele sunt mai mamoase, mai sentimentale, mai iubarete. Iar baietii sunt mai reci, mai pasivi, mai greu vin sa isi ia iubitele in brate, mai greu le vine sa spuna "Te iubesc!"
Mie imi place ce face prietenul tau. Asa "condimenteaza" relatia voastra, altfel, totul ar fi prea monoton.

| Ellutza16 explică (pentru cristi202):

laughing da sa stii ca ar fi monoton totul.

20 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred că a văzut că te oftici cu zici tu şi-i place să te tachineze.Cine se tachinează mult iubeşte direct proporţional.

| Larisssaa a răspuns:

Pai baietii sunt foarte dificil de inteles.

Dar dupa ce ne-ai povestit tu ai o poveste frumoasa de dragoste ♥ si un baiat minunat care sa te sustina.

Succes in continuare cu relatia ta! love struck

| Ellutza16 explică (pentru Larisssaa):

Multumesc foarte, foarte mult! Va doresc si voua la fel! Chiar imi doresc o relatie lunga si un barbat ca el nu as vrea sa-l pierd nici o secunda pentru ca intr-un timp atat de scurt m-a facut foarte fericita :X

| SimonaQs a răspuns:

Ce dragutttt love struck As vrea si eu un iubit ca al tau sad deoarece mai rar gasesti baieti buni care sa aprecieze o fata... in ziua de azi sunt numai pe interes...
Din pnctl meu de vedere aveti o relatie f frumoasa love struck

| Ellutza16 explică (pentru SimonaQs):

Multumesc foarte mult!:X

| paceandlove a răspuns:

Eu sunt la fel numai cu mult mai mica dar si prietenul meu ii place la culmea sa ma enerveze dar dupa aia spune hai gata iarta-ma

| GOLD99 a răspuns:

Sa stii ca baietii sunt dificili cateodata, dar daca dupa ce devii si tu distanta te ia in brate asa cum iai cerut inseamna ca te iubeste. Tu nu trebuie sa pui la suflet tot ce face el pentru ca nu ai de ce. Dar poti din cand in cand sa ii faci o surpriza sau un mic cadoas si sa ii demonstrezi ca il iubesti. Baietilor le place cand stiu ca sunt iubiti.

| Ellutza16 explică (pentru GOLD99):

Da chiar ma bucura sa-l vad ca ii place ceva de la mine chiar de Sf Nicolae i-am facut cadou cu cana cu sigla de la BMW el iubeste masina asta si m-am gandit ca o sa-i placa, chiar ieri mi-a spus ca e cel mai frumos cadou happy a mai primit el cadouri dar se intampla sa-i cada jos sa-l rupa ceva se intampla dar a zis ca, cu cana de la mine are mare grija o pastreaza bine si m-am bucurat f f mult ca mi-a zis asta. Eu sunt si geloasa... si am un defect imi arat sentimentele oricare ar fi ele happy I-am spus intr-o zi " Tu pe toate le pupi pe fb si ele pe tine " si el mi-a sp" Daca ar fi sa ma supar la orice comentariu dat de catre un baiat cum ar fi? Eu sunt mandru cand vad ca iti lasa comentarii in gen " esti frumoasa" pentru ca stiu ca esti a mea si atat. Si imi spune sa nu-mi mai fac filmelaughing dar si el pune paie pe foc pentru ca mai iese cu prietenii vinerea si eu sa fiu singura intre baieti nu prea ma simt bine mai ales ca vb numai de masinilaughing si imi mai trimite mesaje" voaiii e plin de gagici aici" si eu morlaughing Sa stii ca nici nu prea vorbim mult ..in fiecare zi vb dar nu sa stam cu telefonul la ureche non stop :*

| silviuGL a răspuns:

Buna, si eu sunt "fecioara", daca e genu meu ce-ti pot spune ca te iubeste dar nu se arata in totalitate, ca si mie am vazut cai place sa necajeasca fetele, o face doar sa scape de monotonie.

| Ellutza16 explică (pentru silviuGL):

Da pentru ca noi radem impreuna foarte mult cand ne vedem nu exista zii sa nu radem cu lacrimi chiar. Ma bucura mult sa aud asta happy La telefon vorbim dar putin in schhimb cand ne vedem? E nebunie totala laughing

| b2013 a răspuns:

Intra cu el in pat, faceti-va de cap si poate acolo reusesti sa obtii ceea ce vrei, sau... s-a vezi daca nu cumva este manifestarea lui(dezinteresul) reala si incearca sa o ascunda doar ca sa te bage un pic la "tavalit".

| Asta_MIka_Denny_1997 a răspuns:

Poi lui ii place sa te vada enervata asa cum ai zis si tulove struckdar asta e asa trebuie sa fie trebuie sa ai rabdare si sa te multumesti k nu-i unul dintre baietii de azi care vor mai mult

| chocotoff a răspuns:

laughing Dragutz si prietenul meu e tot fecioara si ai dreptate, zodia asta e putin cam dificila, dar asta e modul lor de a arata unei persoane ca o iubeste, asa stiu ei sa iubeasca laughing nu prea ai ce le face, eu zic sa nu-ti faci griji thinking chiar, dar tu ce zodie esti?

| Ellutza16 explică (pentru chocotoff):

Scorpion big grin

| chocotoff a răspuns (pentru Ellutza16):

Http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/scorpion/fecioara.php;;) uita`te aici, cum spuneam, nu ai de ce sa-ti faci griji. Sa va iubiti mult, pwpici.

| ruskyella a răspuns:

Da totusi sunteti la inceput mai asteapta mai incolo sa vezi cum se comporta,,,, cu timpu va fi un baiat afectuos ai sa vezi

| Ellutza16 explică (pentru ruskyella):

Dar nu stiu eu cum ar trebui sa ma comport? cum am zis eu am defectul ala de imi arata sentimentele cum ar trebui sa fiu ca sa fie totusi cat de cat bine?big grin

| ruskyella a răspuns (pentru Ellutza16):

E bine sa iti arati sentimentele dar ai grija nu prea mult ca el sa profite de chestia asta... nu e bine, dar sa speram sa nu fie asa, totusi incearca sa il cunosti mai bine si sa va fie bine