| ILikeY0U a întrebat:

Heii TPU, nu am mai vorbit cu iubitul meu de câteva zile că cică i s-a stricat telefonul... Ce sa cred? Sau ce sa fac? Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| NoRegretsxx a răspuns:

Hotul neprins e negustor cinstit.
Iti faci griji si te superi degeaba. Daca o sa fii putin mai indiferenta sa vezi ce bine o sa iti fie. Tie sufleteste nu neaparat pentru relatia asta.
Ti se pare cumva ca el se consuma? Nu prea cred.
Nu o fa nici tu.
Daca e menit sa fiti impreuna o sa fiti no matter what. Daca nu nu.
Nu mai fi descurajata si mahnita ca nu se merita.

4 răspunsuri:
| NoRegretsxx a răspuns:

Ai motive sa nu il crezi?

| ILikeY0U explică (pentru NoRegretsxx):

Pai e relaţie la distanţă şi na... Adică cine ştie ce face...

| NoRegretsxx a răspuns (pentru ILikeY0U):

Hotul neprins e negustor cinstit.
Iti faci griji si te superi degeaba. Daca o sa fii putin mai indiferenta sa vezi ce bine o sa iti fie. Tie sufleteste nu neaparat pentru relatia asta.
Ti se pare cumva ca el se consuma? Nu prea cred.
Nu o fa nici tu.
Daca e menit sa fiti impreuna o sa fiti no matter what. Daca nu nu.
Nu mai fi descurajata si mahnita ca nu se merita.

| Ritsuko a răspuns:

Poate chiar i s-a stricat, daca ai avut banuieli cum ca te-ar insela sau nu ar fi indragostit, poate ca e vrajeala.

| Ciocolataa20 a răspuns:

Ba cred ca te-a lasat...Asta e laughing))))