| ApofissPapaya a întrebat:

Heii TPU. Ofer funda. So, prietenul meu cel mai bun, e cea mai draguta persoana pe care am putut sa o cunosc. Nu stiu ce sa cred. Tin enorm la el, as face orice pentru el. Ori de cate ori eram suparata a fost acolo sa ma ajute si sa-mi aduca zambetul pe fata. Ne intelegem extrem de bine. puppy dog eyes Deseori, imi schimb programul pentru al putea vedea si a iesi cu el. Il smotocesc, iau in brate si ii spun ca e adorabil. Cand e suparat si are cate o pasa proasta incepe sa se jigneasca singur, chiar daca nu e in niciun fel. Imi e ca un frate, nu stiu ce as face daca nu ar mai fi in viata mea. Sunt 2 probleme, cand incepe sa vorbeasca cu alta fata (desi nu sunt impreuna cu el) devin geloasalaughing) si ma supar ca nu vorbeste cu mine. Fac asta pentru ca mi-e prea frica sa nu-l pierd. A doua problema ar fi ca nici eu nu stiu ce-i in capul meu. Si el ma ia in brate, ma pupa si imi poate spune cele mai frumoase lucruri. El ma place, eu il plac? straight face Nici eu nu stiu. Ma puteti ajuta? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Mai mult ca sigur il placi. Dovada ca nu exista prietenii intre un baiat si o fata, lucrurile iau un alt sens, o alta intorsatura si se ajunge la altceva.
Fa ce simti, da-i de inteles ca e altceva intre voi.

2 răspunsuri:
| Ramona_Arba_1995 a răspuns:

Cred ca ai putea incerca sa-i scrii intr-un biletel cand sunteti numai voi doi ca in filme si sa scrii yes.or no si sa incercuiasca laughingcred ca daca sunteti asa apropiati nu are cum sa zica nu
:d noroc>big grin