| UnOhm a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Ce cadou i-as putea face fratelui meu care face 22 de ani?

Răspuns Câştigător
| Mădălllinna a răspuns:

Gandeste-te la pasiunile lui.
happy
Un ceas, o bijuterie, o sticla de vin cu o eticheta personalizata pentru fratele tau.

7 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

O cu*va.Se va bucura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tricouri... Cumpara-i ceva de clasa, ceva care sigur o sa-i placa. Cumpara-i un aparat de ras Gillette Fusion Proglide sau ceva mai nou "Fusion Proglide Power ", doua aparate de ras care isi merita banii chiar daca sunt "un pic" cam scumpe. Odata cu aparatul, cumpara-i si gel de ras "tot cu acelasi nume" sau spuma de ras Gillette. Diferenta dintre spuma si gel de ras este ca gelul este mai bun, dar si mai scump. Cumpara-i si lotiune dupa ras Gillette Pro 3 in 1. Nu stiu in ce cantitatii se gaseste lotiunea dupa ras, dar eu am de 75 ml si inca cotinui sa-l folosesc chiar daca l-am cumparat anul trecut, in Decembrie. Detin trei aparate Gillette ( Mach3, Fusion Proglide si Fusion Proglide Power ) si din toate Mach-ul ce sa mai dus ( lamele ), restul sunt precum briciul si n-am schimbat niciodat rezervele. Tu vei cumpara separat. In perioada sarbatorilor le gasesti la pachet. Asa am primit si eu Proglide Power anul trecut, in Decembrie.

| Deliiiia a răspuns:

Cel mai simplu si mai eficient ar fi sa-l intrebi, astfel incat nicunul dintre voi sa nu fie dezamagit, eventual ii poti preciza si un buget aproximativ.

| Gdeni a răspuns:

Gandeste-te la ceva semnificativ pentru el. sau cumpara-i un tricou cu o inscriptie haioasa. la multi ani la fratiorwinking

| Cosminutzu5478 a răspuns:

Depinde de ce ii place...

| AlexandruAlx20 a răspuns:

Depinde ce ii place. dar mai bine ii dai bani sa isi ia el ce doreste.