| Andra666 a întrebat:

Hey! Ce cadou as putea sa ii iau fratelui meu care implineste 12 ani?

Răspuns Câştigător
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Depinde de buget
daca vrei sa ii faci o surpriza placuta cumpara-i un acvariu cu pesti, o chitara, sau o consola de jocuri
daca bugetul e limitat cumpara-i o bluza draguta, o sapca sau lucruri de imbracat

6 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Jucarii pe gustul sau

| georgeta27 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un tricou, o minge sau o pereche de manusi de fotbal

| Aimèeeee a răspuns:

O minge. happy

| MariusGomoi a răspuns:

Poti sa-i cumperi o minge, dvd cu jocurile lui preferate, dulciurile lui preferate sau o jucarie la care visa de mult

| Ovy19 a răspuns:

Poţi să îi iei două tricouri ''mişto'' şi un pachet cu jocuri(Nu te supăra frate, moara, etc.)
Şi, dacă vrei o melodie frumoasă, încearcă 3 Sud-Est->De ziua ta!
Fundă?

| Andra666 explică (pentru Ovy19):

El nu mai e de jocuri din astea...