| KidutzuLuvv a întrebat:

Hi:*
Am si eu o problema ce ma apasastraight face
Deci mie imi place de ceva timp un baiat si am inceput sa vorbim asa incet cu incet am devenit foarte apropiatithinking
Si ieri era o "fata" la minesad care nu prea o suport si vorbeam pe mess cu El
imi dadea numai":X:X" si mi-a cerut nr de tel.
fata sta a vazut si a zis ca banuie ca sunt cu elsad
[e cam gura sparte] dar eu nu`s cu el
Bun... m`am dus in parca
acolo era si ea :@ si m-a sunat Elsad iar a inceput fata asta ca stau cu el ca zice la toti
si i`a zis lu verioarasa lui ca stau cu elsad
si azi pe mess s`a luat verisoara`s de mine mi-a zis" dc te dai mare ca esti cu el, dc minti pe toti?"
i-am explicat dar nu ma credesigh
si a auzit El. si de ieri nu mai ma suna nu mai stiu nimic de el
ma evitastraight face crying
nu vrea sa vorbeasca cu mine.[azi aveam intalnire cu el si nu a mi-a venitsigh ] va rog spuneti-mi ce sa fac[nu indraznesc sa dau ochii cu elsad]
oare o fi suparat?crying

scuzatimi greselile gramaticaalethinking dar de obicei scriu cam repedehee hee
va rog ajutati`malove struck
Multumesc anticipatkiss

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
ar trebuie sa vb cu el pe mess, sa va intalniti si sa incerci sa-i explici ce s-a intamplat. daca chiar iti e prieten sau ii place de tine, va intelege si va vorbii iar cu tine.cat despre fata aia, eu n`as mai vorbi deloc cu ea. daca ti-a facut asta nu cred ca merita sa-ti fie prietena.si din acte am inteles, nici nu o prea suporti.
deci incerca sa vb cu baiatul acela si bafta.; xsper sa vb iar cu tine.big grin

3 răspunsuri:
| Alissya_4251 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el. sa afli direct de la el daca este suparat.ar fi pacat sa ramaneti certati mai ales ca ai spus ca deveniserati f apropiatibroken heart nu are rost sa ramaneti certati pentru atata lucruwinking iar de acum inainte ai grija cu ce persoane stai si cat iti pot fi ele de increderestraight face
Succes!

| βσσblėėŝ a răspuns:

Mersii de fundabig hug
si ma bucur ca te-am ajutatbig grin
te`ai impacat cu el?smug

| Butterfly928 a răspuns:

Cred ca in legatura cu acea ''fata'' ar trebui sa o injuri asa oleaca si daca ti-a facut rau intentionat tu nu ar trebui sa te razbuni va veni si randul ei, verisoarei tale trebuie sa ii explici calm ce fel de persoana e aceasta ''fata'' trebuie sa inteleaga si cat despre baiat poti sa vorbesti cu el sau sa il lasi si sa nu te complici pentru ca din ce ai spus rezulta ca este asa cum vrea lumea si asculta gura lumii.

P.S.: Mai sunt o gramada de baieti pe pamant si lumea nu se opreste niciodata daca nu iti reuseste cu un baiatwinking happy