| Simmy a întrebat:

Idei, surprize, cu ocazia zilei de nastere? e ziua unei prietene, si as vrea sa ii fac o surpriza epica, pe langa cadoul deja luat. nu vreau doar sa ii dau bunuri materiale. as dori o idee ce nu implica partea financiara.

2 răspunsuri:
| blueheart a răspuns:

Inrameaza o poza cu voi doua. Asa ii arati ca tii la ea ca prietena. happy

| AlinChiriac a răspuns:

Descarca-i de pe net cea mai reusita poza a ei, un portret ceva. Mergi la un artist al strazii, care face portrete frumoase in creion. Ii dai 5 lei si iti face un prtret superb, inramezi poza si eventual i-o daruiesti alaturi de cadoul pe care i l-ai luat deja. happy