| cristina182 a întrebat:

Imi pare rau ca pun alta intrebare dar sunt la inceput adica in clasa a5a chiar as spune de la inceput am un baiat la scoala care tot ma ia de par si nu sti de ce ma ia

Răspuns Câştigător
| NikoIsDirectioner a răspuns:

Tragei un pumn sau ceva sa stiu si eu... cand te trage de par dai o palma zdravana pe fata Nu te rusina ca te-a facut sa suferi tampitu' daca nu tregel si tu de mot sau spune-i dirigintei, parintilor, sigur cineva te poate ajuta (poti s-ai pui piedika s-au sa vorbiti ca oamenii civilizati dar eu cred ca ar fi super daca i-ai spune dirigintei la dirigentie sa-u cand vrea sa te traga de par chema niste fete sa fie martore o sa rezolvi tu problema cumva succeswinking

6 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Buna. De ce nu il intrebi? (:

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Ori te place ori are ceva cu tine

| l1feincolor a răspuns:

Pai...poate te place :->
Incearca sa-l intrebi, poate afli cevawinking
:X

| alinutzaap a răspuns:

Te iubestelaughingasa vrea saty arate ca te place.lundute de par...deci nu cumva sa crezi altceva.e mort dupa tine. vorbeste cu ellaughing

| Aceeasieu a răspuns:

Si eu asa zic...ori te place ori are ceva cu tine... vorbeste cu el. si rezolva cumva problema. scrie`mi un mesaj sa vad ce ai rezolvat! bafta :*

| AlessandraAndronic a răspuns:

Ori e bolnav psihic baiatu" ori vrea sa te vada chelioasa. laughing